Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adtam fél aspirint a felnőtt...

Adtam fél aspirint a felnőtt kandúr macskámnak, meghánytassam? Hogyan? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye voltam és utána kellet volna járni de nagyon fájt neki a lába meg sebei vannak mert most van a kandúr viadalok időszaka és nem tudom nézni ahogy szenved. Az állatorvost amikor kérdeztem hogy mit csináljak, azt mondta hogy semmit. Magyarul lesz ami lesz?

2012. jún. 25. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A cica jól van,vagy mutat valami mellékhatás féléket?Ha rosszul/rosszabbul lesz gyors vidd el mégegyszer az állatorvoshoz!
2012. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alszik, de ha szólok neki éber, evett is ivott is ha járkálok követ. Nincs valami kaja amitől tuti hányhat pl: tojásfehérje vagy valami? Nem bocsájtanám meg magamnak ha miattam lenne baja..
2012. jún. 25. 14:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam aspirint lehet állatoknak is adni.
2012. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Maxitabi ***** válasza:
100%

TILOS! Mérgező a macskáknak! 4-6 óra után jelentkezhetnek a mérgezés tünetei-hányás, mély lélegzés, levertség, depresszió,étvágytalanság,mozgáskoordinációs zavar, láz ..stb a végét nem is írom.. Gátolja a véralvadást,a nyálkahártyát rombolja, gyomorvérzést okoz..

Szóval figyeld a cicát, és ha vmi van, sipirc az orvoshoz!!!!!

2012. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hála istennek semmi gond nem volt. Ma voltunk az állatorvosnál ő adott neki egy szurit mert lázas volt meg gyógyszert szóval minden rendben lesz, utána jön az ivartalanítás. Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 26. 18:35
 6/7 Maxitabi ***** válasza:
100%
Örülök!
2012. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Él még?
2022. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!