Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Újdonsült macskagazdi leszek....

Újdonsült macskagazdi leszek. Milyen almot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olvastam többféléről pl. a csomóban összeállót vagy a nedvességfelszívót illetve a szilikongolyócskásat. Ti mit ajánlotok? Nektek mi vált be? Előre is köszönöm.

2012. jún. 25. 20:50
 1/7 szaffi123 válasza:
xD sztem tök mindegy milyen én is vettem tök felesleges mert homokot jobban szeretik:D
2012. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az kimaradt, hogy szobacica lesz, mivel nem kertes házban fogjuk tartani
2012. jún. 25. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Legjobban a fit+fun BioClean csomósodó alom jött be. Fressnapfban kapható.
2012. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 1


Akkor te csak szagold a homokot :DDD Az irtó büdös.

2012. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Maxitabi ***** válasza:
Nálunk a szilikátos vált be, előtte volt bentonitos, majd csomósodós is. Én azért szeretem, mert csak a kakit kell kihalászni naponta, a pisi felszívódik-ill. össze kell keverni egy kicsit-és ha sötétre színeződik és már szaga is van, akkor az egész mehet ki. Ez kb 3 hétig kitart. Hátránya, hogy roszog a láb alatt a kidolgozott szemcse.. De ez nem olyan nagy bibi-van partvis... Én nálunk egy kutyás maszek boltban veszek 10l-es King Star nevű kínait 2450 Ft-ért- Az egész zacskó 2,5 nagy alomtálcába megy (még egyet megnyitok, és egy kicsit még kell hozzáönteni),ez nekem árban is megéri, hát még a kényelmemet...
2012. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt használom, Fressnapfban 3300 Ft. Két cicának kb. 3 hétig elég, egynek elég 5-6 hétig. A szilikátosok közül eddig ez a legjobb, mert alig hordják ki, elég aprószemű.

2012. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vicuska87 ***** válasza:

Fressnapf, Premiere excellente, vagy White senastion!

Erre esküszök, már 2 éve.

2012. jún. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!