Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ciki, ha úgy...

Szerintetek ciki, ha úgy foglalkozom a macskámmal, mint más a kisbabájával?

Figyelt kérdés
Ne úgy képzeljétek el a dolgot, hogy idétlen ruhába bújtatom és telerakom a FB-ot a képeivel... Hanem a napirendemben benne van a macskám is (ahogy a teknőseim és a virágaim is), hogy mikor eszik, mikor fésülöm, cserélem az almot, stb. Ez nincs leírva, de általában pontos vagyok, felkelek, először a macskát látom el, utána a tekiket, majd átnézem a virágaimat, és csak aztán reggelizek én, stb. Kisgyerekes ismerőseim ezen nagyon jól szórakoznak (a gyerekeik napirendjéhez hasonlítják a dolgot), szerintem meg teljesen normális, hogy egy macska naponta kétszer kapjon enni, és hogy minden este átfésülöm, mert hosszú a szőre, és napközben kint van az udvaron, minden kosz beleragad... Szerintetek?!
2012. jún. 25. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Ez nem tűnik olyan gázosnak, de remélem nem puszilgatod, meg nem engeded be az ágyba!
2012. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Az állatok is szeretik a kiszámítható napirendet. Én is először foglalkozom az állatkámmal, megetetem, stb...akkor is ha majd' összpisilom magam. :D Aztán jövök én a sorban. Amíg ő reggelizik, addig én is. Utána van játszási idő, aztán takarítok, addig a ketrecben gubbaszt...stb.
2012. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen macskaként kezelem, és macskás dolgokat csinálunk... Sokat játszunk, imád labdázni, bunyózni és kergetőzni. Külön kis helye van, a nappaliban alszik, a szobámban csak akkor aludt, amikor beteg volt, de akkor se az ágyamban, nem is mehet fel az ágyra. (Amit be is tart.) De a barátaim nagyon ki tudnak akadni, mikor hazalépek a macska miatt, hogy megetessem... A száraz tápot nem szereti, a konzervet meg nem adom oda előre, mert ha nem éhes, nem nyúl hozzá, ilyen melegben meg megromlik. 10 percre lakom a törzshelytől, jóformán észre se veszik, hogy hazajövök... (Egyedül élek, más nem eteti meg, ha elutazom akkor a párom szokta ellátni.) És úgy beszélnek a macskámról, mintha a kisbabám lenne, különösen mióta itt aludt egy ismerősöm és a macskának hamarabb adtam enni, mint neki... Lehet, hogy ez furcsa, de így szoktam meg... Felrakom a kávét, előszedem a macskakaját, és utána csinálom a reggelit, addigra van kávé is... Akkor a teknősöket és a virágokat reggeli utánra hagytam, mert az kb. fél óra, de a macska csak 3 perc...
2012. jún. 25. 22:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki,az ciki akinek van háziállata,de leszarja,mert csak dísznek van,nekem sajnos nem lehet gyerekem,így a macskámnak,kutyáimnak,rokon gyerekeknek adom a szeretetem.Nem ciki.
2012. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátaidnak mond meg, hogy ők se egyenek egy nap max 1x-2x-er és akkor megtudják milyen a macskának ha nem kap enni vagy csak később.......


Nekem is a 3 macskám kb mindig ugyanakkor kapnak enni. Ahogy felkelek még alig látok, de nyitom ki az ajtót, hívom be őket és adok nekik enni :D


Minden állatbarátnak így kéne foglalkozni az állataival mint te, nem pedig úgy hogy ha nincs a macskának kaja akkor azt mondjuk, hogy ' Majd fog egeret...' ....

2012. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én jó gáz vagyok, kedves első, ugyanis a kedvenc cicámnak gyakran adok puszit és akkor jön be mellém az ágyamba, amikor csak akar. Sőt, gügyögni is szoktam neki. Ha ez valaki szerint ciki, vállalom, hogy az vagyok:)) Abban viszont biztos vagyok, hogy sokkal de sokkal szegényebb lennék lelkileg, ha nem tudnék ennyire kötődni a kedvenc állatomhoz.
2012. jún. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális, ha valakinek a macskáját vagy a kutyáját felengedi az ágyba, nem is tudtam, hogy ez ilyen ellenérzéseket vált ki, kezdem magam szégyellni :)) De most átgondoltam és nem is ismerek olyan embert, aki ne engedné fel őket, még a filmekben is mindig ott alszanak a kutyák meg a macskák a főszereplővel az ágyban, szóval ez csak nem annyira abnormális.:) Egyébként is szerencsét hoz és normalizálja a vérnyomást az alvás közbeni macskadorombolás!
2012. jún. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
7-es, te örülnél neki, ha én az utcai cipőmmel, vagy a poros ruhámmal az ágyneműdön ugrálnék? Az állatok lába és szőre ugyanúgy felszedi a bacillusokat, és azt szépen beviszik. Másrészt meg húsevők, de nem mosnak fogat, ezért a nyáluk is tele van bacival, azt is odanyalják mindenhova. Nem véletlen, hogy állatsimogatás után kezet szoktak mosni az emberek. Szóval mindenkinek meg van a helye, állat ágyba nem való. Én szeretem az állatokat nagyon is, de nem kezelem emberként, hanem ott ahol a helye. (A leszavazók meg csak butaságukról tesznek tanúbizonyságot, és biztos nyalják-falják az állataikat, de ettől még én nem fogok így vélekedni, abszolút nem érdekel, ha leesik emiatt százalékom.)
2012. jún. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Vicuska87 ***** válasza:
Ne izgulj, minden rendben van nálad, én is így csinálom!
2012. jún. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Van akit érdekel, hogy a macska milyen bacilusokat visznek be az ágyba van akit nem...... Én van amikor kezet mosni is elfelejtek és úgy eszek vagy rágom a körmöm ....
2012. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!