Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt macska örökbefogadás?

Felnőtt macska örökbefogadás?

Figyelt kérdés

Lenne valaki aki örökbefogadna két életrevaló, ivartalanított 1 éves kandúr macskát?

Honnét tudjam, hogy ott 100%-osan jo helyük lenne?

Köszi


2012. jún. 25. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudsz képet feltenni róluk? Körbekérdezem az ismerősöket. Miért akarod elajándékozni őket? Közös gazdi kéne nekik, vagy mehetnek külön is? Bírják a lakást, más cicák, esetleg kutyák társaságát?
2012. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos ezt a megoldást tudom csak találni. Ugyanis otthonról kidobja öket a tesom, én külföldön dolgozok nem sokat vagyok itthon, családnál elhelyezés nem megoldható. Eddigi életükben mindig együtt voltak, egyszer váltak el egymástól mikor az egyiket dokihoz vittük(mert csak ő volt beteg). Egymástól tanultak mindent, mert az anyamacska hamar elhagyta őket. Szóval inkább együtt, mert nem lennének kicsit se boldogok egymás nélkül. 4.emeleti lakásban vannak most is, már egy éve. Más cicákkal, kutyákkal még nem nagyon találkoztak.
2012. jún. 26. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:

kérlek ne hagyd hogy kidobja őket a tesód :(

vedd fel a kapcsolatot a facebookon a Cicamentő Angyalokkal írj nekik, küldj képet és ők segíteni fognak hogy szerető otthonra találjanak.

2012. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!