Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap kaptam egy 8hetes...

Tegnap kaptam egy 8hetes cicát de nem olyan mint az eddigiek voltak többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
pl. ha hívom cicic meg legugolok nem jön oda és ha nagy helyen van és közeledek hozzá ő inkább távolodna de ha bent van a fekhelyén mindenféle gond nélkül engedi, hogy megsimogassam de nem úgy tűnik mintha igazán élvezné. Mit tegyek?

2012. jún. 26. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még fél és nem szokott az emberhez annyira :) a macskák különböző személyiségek, jelleműek, de magadhoz tudod szoktatni, főleg ha még kiscica, türelem.
2012. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
így van
2012. jún. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
akkor be ciccicel hivd. handle puszikall sokkkal mintha valkit megpuszilnáll az én macskam csak erre. jön old
2012. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
bizosan fél,ölelgesd meg simogasd hogy tudja nem fogod bántani
2012. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontosan, hogy amíg fél, addig nem kell annyit ajnározni, ölelgetni, simogatni.

Enni kell neki adni, halkan beszélni hozzá, csendben lenni, nem mozdulni. Ha megtanulja, hogy nem kell félni tőled, akkor majd lehet simogatni.

2012. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egyébként is lehet simogatni ,renggeteg macskám volt és mindet lehetett
2012. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!