Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állandóan sír egy talált kb 2...

Csik Alexandra kérdése:

Állandóan sír egy talált kb 2 hetes kiscica. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam a padláson egy kiscicát, visított akkor is, ezért hallottam meg. A szeme ki van nyitva, meg mászik előre, vagyis próbálkozik. Etetni próbálom,eszik is, meg van egy másik anyamacskánk, az is megszoptatta kétszer, de fúj és morog rá,már nem is foglalkozik vele.Kakiltattam is kétszer,de a visítást nem hagyja abba, egy percre sem, kínszenvedés vele az éjjel. Lehet hogy többet kéne kakiltatni? Mert szegényke a hasánál nagyon büdi...De mit csináljak még a meleg vizes vattás törölgetésen kívül? Lécci segítsetek, mert imádom a macskákat, de ez így idegtépő:(

2012. jún. 27. 14:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A kaki annyira talán még nem fontos, hanem a pisi... Minden evés után (két-három óránként kell etetni) simogasd a hasiját és a pisilóját egy papírtörlővel csikizd meg. Mi a kiscicánknak a combja hátsó felét masszíroztuk gyengéden egy kiszuperált puha sörtéjű fogkefével, akkor kakilt.

Nálunk etetésre a macskatej vált be, orrcseppes üvegből adva (patikából beszerezhető). Sokkal jobb, mint a fecskendő, mert nem sérti fel a száját, de kb hetente cseréltük, elég rossz elmosni.

2012. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!