Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális egy vemhes macskánál...

Normális egy vemhes macskánál ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Még számításaim szerint kb. 2-3 hét hátravan az ellésig, de már napok óta csak fekszik egyik helyről a másikra, panaszosan nyávog, ha meglát valamelyikőnket, enni eszik és iszik is, de amúgy olyan levert és bágyadt.

Azt honnan veszem észre, ha véletlenül elpusztul benne egy kiscica? Félek, nehogy baja legyen, voltam vele állatorvosnál aki azt mondta, hogy a vemhesség nem betegség, de én mégis aggódok miatta. Fogalmam sincs, hogy tényleg valami baja van-e, vagy egyszerűen ilyen hatással van rá a vemhesség. Amúgy is egy nyugodt cica volt, tehát nem ugrálós, kapkodós, hanem megfontolt és lassú tempójú. Lehet, hogy most így reagál erre a megváltozott állapotra?


2012. jún. 28. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem normális mert egy vemhes macska sokkal fáradtabb főleg ha már csak 2-3 hét van hátra neki. én már előkészíteném neki a helyet.
2012. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges hogy nincs baja.

De az én macskámat ivartalanítani kellett mert 1 hó és fél hét után elvetélt benne egy kismacska és neki ugyan ez volt az állapota szerintem a biztonság kedvéért ugorj le a dokihoz nem fog tőled sokat kérni csak ha meg kell műteni mert akkor ivartalanítja is.

2012. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, hogy írtál, de a cica azóta már megellett, még július 13-án és már el is ajándékoztuk a kiscicákat. Ja, ráadásul már ivartalaníttattuk az anyacicát, szóval ilyen újra nem fog előfordulni. De azért köszi a választ!
2012. nov. 30. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Szívesen! (2 vagyok)

Akkor örülök hogy nem lett semmi baja! Remélem egészségesek!

2012. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó, gyönyörű kisciciák lettek, számszerint 4 db, és gyorsan gazdára leltek, persze csak két hónapos koruk után vihették el őket, de mind nagyon jó helyre került!
2012. dec. 3. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!