Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám bágyadt, hányt s nem...

A cicám bágyadt, hányt s nem eszik. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon furcsán nyávogott a cicám,s alig bírt menni bágyadt volt.. adtam neki tejet,ette is de miután befejezte kihányta,majd csak vizet ivott,de úgy hogy majdnem bele is esett szegény,aztán lefeküdt s mostanáig bármit adok neki enni-inni nem eszik se iszik.. Dorombol ha simogatom, de félek valami patkányt vagy mérget evett s attól lehet rosszul.. Szerintem vemhes is, de még nem túl nagy a hasa.. Kérlek segítsetek mi lehet a baja? Orvosra van szükség?

#hányás #bágyadtság #furcsa nyávogás
2012. jún. 28. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

"Orvosra van szükség?"


Ezt komolyan meg kell kérdezni? IGEN, orvosra van szüksége!


Megkaptad a választ, vidd sürgősen orvoshoz, ne késlekedj.

2012. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp állatorvos, ha tudod! Valószínű mérgezés. Vegyél fél literes zacskós tejet, s azt nyomd bele, szó szerint!
2012. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A tejet adom neki egyfolytában azt most eszi is.. nekem úgy tűnik jobban van, most pihenget,lehet csak a meleg nyomta el.. azért remélem jobban lesz, mert anya nem akar költeni állatorvosra!
2012. jún. 28. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Imerős helyzet. :( Mikor macskanáthásak voltak a macskáim, sírnom kellett, hogy elmenjünk a dokihoz. Ezt egyszer kellet eljátszani, mostmár mondanom kell és megyünk. Persze csak ha tényleg baja van a cicának. Lehet, hogy felépül a cicád, de ha nem javul vagy rosszabbul, tegyél meg mindent! Zsebpénzt is add bele!
2012. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!