Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez most mennyit jelenthet?...

Ez most mennyit jelenthet? Vagy mit kellene gondolnom?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem az állatorvost, hogy mennyiért fogja ivartalanítani a nőstény macskámat ellés után, mire ő rám mosolygott és azt felelte, hogy biztosan nem fogunk összeveszni rajta... akkor most mégis mire készüljek? Továbbá nem feszegettem a kérdést. Nagyjából tisztában vagyok vele, hogy mennyiért csinálnak egy ilyen műtétet, éppen ezért nem akarok pofára esni, csak jó lenne tudni, hogy mennyire készüljek...
2012. jún. 28. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, mennyit jelenthet, de van sejtésem, hogy mit jelenthet a mosolygás. Valószínűleg egy igen csinos nő vagy, a doktor bácsi pedig valamiben reménykedik. Gond csak akkor lehet, ha jóképű fiú/férfi vagy... :D


Komolyra fordítva: Ragaszkodj ahhoz, hogy mindjon pontos összeget. Ez mindenhol így szokás. Ha Budapest, akkor nemigen lehet több 12-14 ezernél, vidéken kevesebb.

2012. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy azt,hogy olcsóbb mint máshol,vagy azt,hogy hajlamos egy kis árengedméynre,ha úgy adódik
2012. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, az lemaradt, hogy jó viszonyban vagyunk, és vidéken élünk.

Viszont még egyszer már ciki lenne megkérdezni... eddig az apróbb dolgokat mindig ingyen csinálta, még a kutyánkat is ingyen oltja :-) de azért nem gondolnám, hogy egy tizenezer forintos műtétet ingyen vállalna... ezért a dilemma.

Egyébként jóképű a doktor bácsi :-D húúúú nagyon is :-DDD

2012. jún. 28. 13:45
 4/7 A kérdező kommentje:
ja, és én nő vagyok :-)
2012. jún. 28. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
hát őőőh..... nekem erról a szituról egy elég érdekes kép ugrik be :D
2012. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindketten családos emberek vagyunk, szóval nem hiszem, hogy bármilyen hátsó szándékkal mondta volna, talán csak rossz volt a szóhasználat arra, hogy olcsóbban csinálja, mint másnak.
2012. jún. 28. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: Így már másképp néz ki a dolog. :)


Na akkor tegyük fel, hogy ő a környék messze legdrágább állatorvosa. Még ekkor sem fogsz rosszul járni, hiszen neked olcsóbban fogja csinálni. Ha azt is figyelembe veszed, mennyi mindent ingyen csinált már eddig is, akkor még kevésbé jársz rosszul. Szerintem ne gondolkodj, vidd hozzá a cicádat.


Más területen, de én is jártam már úgy, hogy valaki (mesterember) sok kisebb munkát ingyen csinált nekünk. Ilyenkor nem lett volna korrekt dolog máshoz fordulni akkor, ha valami olyan munkáról volt szó, amit már ő sem csinált ingyen.

2012. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!