Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja? (megszült?! )

Mi lehet a baja? (megszült?! )

Figyelt kérdés
tegnap este megszült a macskám, de csak egy cicát. még mindig nagy a hasa és miután tejet iszik remeg kicsit. de amúgy semmi baja, szinte olyan mint eddig .. biztosak vagyunk benne hogy van még kiscicája ami nem született meg de nem tudjuk mit kéne csinálni. (állatorvoshoz nem tudjuk elvinni. :s)
2012. jún. 28. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A tehéntej árthat neki! Simogassátok, nyugtasátok. Pedig orvos lenne a legjobb, mert ez már fura. Lehet, hogy ma este folytatja a szülést. Ha holnap se szül meg, interneten vedd fel a kapcsolatot orvossal vagy telefonon!
2012. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ritka, hogy eltelik egy nap közben, ha minden jól megy, ma este megszüli a többit is vagy max holnap. És az is lehet, hogy csak egy cicája volt (a hasa nem megy le rögtön szülés után). De ha rosszul lesz, vagy nem megy le a hasa több nap múlva sem, akkor mindenképp keressetek egy állatorvost, tudom, hogy nagyon drágák, de vészhelyzetben muszáj... hidd el, jobban megéri kenyéren és vízen élni két hétig, csak ne a pénz miatt legyen valami nagy baj, amin lehetett volna segíteni.
2012. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem szabad tejet adni a cicának (meg kutyának se)(max laktóz menteset vagy cica tejet) mert a cicák (és kutyák) laktóz érzékenyek a tejtől pedig hasmenésük lesz (amitől meg ugye kiszáradhatnak)
2012. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha néha adsz neki tejet, azzal nincs semmi baj, a kálcium kell a macskáknak is és nem véletlenül szeretik ennyire a macskák, persze ne mindennap és olyankor semmiképp, ha hasmenése van. Nekem amúgy mindig ittak tejet a macskáim (kb heti egyszer), és semmi bajuk nem volt tőle soha.
2012. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenki.

igen csak nem rajtam múlik az hogy hívhatok e orvost vagy nem, ha rajtam állna már rég itt lenne :\ de ha nem változik a helyzet holnap estig akkor biztos h intézek valamit mert nagyon féltem

2012. jún. 28. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én macskám nem bírta megszülni a kicsinyét és úgy járkált egész nap, hogy a kicsi feje kilógott ( természetes már halott volt a kicsi). Lehet nála is ez a helyzet csak nincs kint
2012. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, ha a halott kiscica huzamosabb ideig az anya macskában marad, akkor ő is belepusztulhat.
2012. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!