Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hétfőn hoztam haza egy kiscica testvérpárt (10 hetesek), és már előre el volt döntve, hogy az egyikük egy közeli ismerősömé lesz. Első nap szinte elválaszthatatlanok voltak, amint kikerültek egymás látóköréből, máris sírtak a másik után. Sajnáltam is őket nagyon, hogy mi lesz, mikor elválasztjuk őket egymástól...

Ma vittél el a kicsim tesóját, mikor ő még aludt. Mikor felkelt, olyan volt, mintha kicserélték volna! Nem kereste a testvérét, sőt, folyamatosan bújt, dörgölőzött hozzám, és mikor kimentem a szobából, sírt utánam. Ilyet eddig nem csinált, ő volt a legfélénkebb, mikor simogatni akartam általában elszaladt előlem. Erre egyáltalán nem számítottam (persze örülök neki :) ). Szerintetek mi válthatta ki ezt belőle?



2012. jún. 28. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
nemvagyok macskaszakértő de szerintem az hogy elfogadta hogy nincs ott a testvére és ugyebár kell neki valaki mivel kicsi ezért téged választott mert te gondolom nagyon törődsz vele:)
2012. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindent megteszek, hogy jó legyen neki... Legalábbis igyekszem. :)
2012. jún. 28. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor te nagyonszereted azt a cicát és jó "anyukája" lehetsz:)
2012. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg hallottam hogy nemszabad hagyni a cicát karmolni mert akkor lehet rosszcica lessz és karmol harap stb.
2012. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát hál isten a kezdeti karmolászással már felhagyott. De a másik cicámból kiindulva lesz még hova nevelnem. :)
2012. jún. 28. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
sok sikert:))
2012. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. jún. 28. 22:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!