Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hullik a macskám szőre?

Miért hullik a macskám szőre?

Figyelt kérdés

nagyon hullik még mindig a cicám szőre

mit lehetne tenni ?



2012. jún. 29. 13:07
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Fiú vagy lány? Valószínűleg azért mert melege van, és ilyenkor az a legjobb ha megborotválod őt. A fejét viszont tilos, csak a testét borotváld le, de óvatosan, borotvahabbal dolgozz. Sok sikert! :D
2012. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Borotválni? Te beteg vagy téged kéne megborotválni. :D Szegény macska ilyen gazdija van aki cseszteti jó h nem epilálod a szeméremszőrét. :D
2012. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a gyerekes emberek kíméljenek :))
2012. jún. 29. 13:26
 4/15 anonim válasza:
0%
Macskaorvos vagyok, és mindenkinem azt javaslom hogy borotválja le! Tényleg beválik.
2012. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nyár van, természetes hogy hullik a szőre. Télen meg a duplájára vastagszik majd. Az enyémnek is, ahogy simogatom hullik a szőre. Természetes folyamat, ne ijedj meg.
2012. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm...de én azt kérdezem mit lehetne ez ellen tenni hogy ne hulljon neki ennyire ??
2012. jún. 29. 13:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Ez természetes folyamat.
2012. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Macskaorvos..egy idióta vagy semmi más..


Valóban fontos lenne tudni,hogy lány vagy fiú a cicus illetve,hogy ivaros vagy sem.Fésüvel próbáltad?Nézd meg a bőrét is,hogy egészséges e.Még egy belső gyulladástól is hullhat a szőre.De ha lakásban tartott cica akkor az is lehetséges,hogy most vedlik.

2012. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
körömbomba nevű válaszolónak?milyen borotvával kéne leborotválni?Gondolom ilyen kutya-macska nyíróval,nem?Én a macskám szőrét nem fogom egyszerű női/férfi borotvával+borotvahabbal "borotválni"
2012. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Vicuska87 ***** válasza:

Körömgomba=idióta!


Le ne borotváld szegény macskát.

Az én cicám május elején egy hétig vedlett. Most hogy bejött ez a harminc fok feletti meleg, most újra kezdte.

Vegyél neki fésűt, ilyet: [link]

Ha vedlik, akkor napi fél órát fésülöm ezzel, és így durván pár nap, és kész a vedlés.

És sookal kevesebb szőr van szét a lakásban.

2012. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!