Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a cicát elhozzuk hány...

Ha a cicát elhozzuk hány nappal utána lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
Nemsoká lesz egy kiscicánk,kinti-benti lesz,bolhás,vettem bolha irtó sampont (ami kiscicáknak való)és az lenne a kérdésem,hogy mennyivel az el hozatal után fürdethetem?Nagyon bolhás,és nem szeretném,hogy "szétszórja"a bolháit a lakásban!

2012. jún. 29. 14:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha már másnap fürdetjük,az megviselheti a cicát?(bocsi az idétlen kérdésért de még kicsit tapasztalatlan vagyok)
2012. jún. 29. 14:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a cicától függ.DE ha bolhás akkor ha tetszik ha nem fürdesd azonnal hisz a bolhák szétszórják a petéiket a házban.A lényeg,hogy tetőtől talpig samponozd és jól öblítsd ki és hajszárítóval szárítsd meg.Nem árt ha megszokja ezt.Én raknék rá spot-on-t is.
2012. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké,akkor azonnal meg fogom fürdetni,én is pont ezen gondolkodtam,hogy nem szeretném hogy megviselje,hogy amint más helyre kerül,fürdetik,de azt sem szeretném,hogy bolhaparadicsom legyen a házunkból!
2012. jún. 29. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit még tehetsz és talán a legjobb ha a tulajdonos akinél jelenleg van szépen megfüreti és becseppenti,hogy hozzád ne bolhásan menjen.Vagy akár te is meglátogathatod és lekezelheted ha az akinél van a cica nem hajlik rá.

Mennyi idős a cica?Fontline combo kellene rá az kiírtja belőle aztán pár napra rá kéne megfüretni.Szerintem így lenne a leghatásosabb.

2012. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a mostani gazda fürdesse meg, hisz mégis ő ad egy bolhás macskát. Így nem a te házadhoz fogja kötni az élményt. Ha bolhás, nyílván férges is. Az is fontos, hogy féregtelenítve legyen.
2012. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én most hoztam el a cicám és ő is bolhás holnap fürdetjük ma csak áttörlögettem baba törlőkendővel és benn hentereg az ágyamba :P
2012. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó:Nem kötözködni szeretnék,vagy valami,de nem félsz,hogy a babatörlőkendő nem szedte ki a bolhákat(ami szerintem elég valószínű)és az ágyad tele lesz bolhával?Én egyszer simogattam eddig a cicát(vagy 3 óra hosszán át)és tele vagyok bolhacsípéssel...Amúgy rokontól hozzuk,és nem akarjuk úgy mondani,hogy fürdessék már meg a cicát!Amúgy lehet,hogy élvezni fogja a fürdést,nem tudom...de remélem élvezni fogja:)
2012. jún. 30. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!