Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Edes kiscicamnak seb van a...

Edes kiscicamnak seb van a nyakan, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
1 eves, es nem is kicsi mar, jo nagy kandur. Nagyon csunya a seb a nyakan, veres is, mert vakarja folyton. Ma voltam vele dokinal, szteoridot kapott ra, allitolag attol elmulik a vakaras. Azt mondta lehet allergia, vagy daganat. Utobbi lehetoseget elegge kizarta, mert meg nagyon fiatal. Engem viszont jol megijesztett. Volt mar hasonlo tapasztalata itt valakinek? Gomba, bolha, kullancs kizarva. Most kapta ugye a hosszu tavon hato szteroidot, aztan 2 hetes antiallergen dietat irt elo neki. Azert felek, mert fiatalka volt a doki, es meg eletembe nem hallottam "macska allergiarol". Barmi tapasztalatot szivesen fogadok, csak ne ijesszetek meg nagyon. :(
2012. jún. 29. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ivartalanítva van a cica? ha nem, akkor lehet, hogy csak jól összeverekedett egy másik fiúcicával. A seb pedig gyógyulás közben viszket egy kicsit - ahogy az embernél is.
2012. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs ivartalanitva, de szobacica, tehat az is kizarva.
2012. jún. 29. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy megsebezte magát valamivel a szobában?
2012. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"meg eletembe nem hallottam "macska allergiarol" Kicsit olvass utána, érdekes dolgokat fogsz találni. Ne értsd félre, de attól, hogy Te valamiről még nem hallottál, attól az a betegség létezhet.
2012. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilvan letezhet, de mivel volt mar 8 macskank, feltetelezem, nem tul gyakori naluk. Azert kerdeztem meg itt. :)
2012. jún. 29. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy allergia, vagy esetleg bűzmirigy gyulladás is okozhat hasonlót. De inkább az előbbi. A én macskámnak pont ilyen volt a nyakán, kiderült, hogy a csirkés tápokra allergiás.
2012. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!