Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Schesir száraztáp hol helyezke...

Schesir száraztáp hol helyezkedik el a tápok hierarchiájában?

Figyelt kérdés
20-25% szárított húst tartalmaz

2012. jún. 29. 16:35
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:
A Schesir, magasan helyezkedik el.
2012. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maxitabi ***** válasza:

A konzervje nagyon jó, de megnéztem a száraztáp összetételét -többféle van- 25-28 % hús-ahogy írtad,plusz rizs, árpa,krumplifehérje, kukoricaglutén a fő összetevők. A jobbak között van, de nem szuperprémium. Macskának kevesellem a hústartalmat.

Sokkal jobbak nála: Taste of the wild, Orijen, Acana,Natural& Delicious (Farmina),Applaws stb

2012. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Áthidaló megoldásnak szánom, csak nem hallottam még róla. Applaws-t most szüneteltetem, mert sokáig azt kaptak. Orijenben, Acanában gondolkodom, csak még nézem honnan érné meg. Taste Of the Wild-ot rendeltem, de 1 hét után visszaszóltak, hogy nincs készleten. Szárított marhahús kocka szerinted macskának gáz lenne?
2012. júl. 1. 13:35
 4/4 Maxitabi ***** válasza:
Nem hiszem, de megeszik? Nyers hús??De csak friss csirke, pulyka, marha, disznó tilos! Vagy lefagyasztod előtte,majd felengedve adod-baktikat meöli. Az enyémek nem hajlandóak megenni a főtt húst pl... Amúgy Orijent esznek és acanákat is keverek néha. Az orijen.hu/acana.hu webshop? bár csak 10 ezer felett ingyen a szállítás. Natural & Delicious??
2012. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!