Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik a macskájukkal alszanak...

Akik a macskájukkal alszanak nem félnek, hogy véletlen ráfekszenek és agyon nyomják a macskát?

Figyelt kérdés
Főleg ha egy 2-3 hónapos cica??
2012. jún. 30. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én féltem az elején, de rájöttem, hogy ő okosabb. Mert míg én tehénkedek és forgolódóm mint egy lamantin, ő elvándorol tőlem messze.


Éber alvóak ezek a kis dögöcskék :)

2012. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Vicuska87 ***** válasza:
Egyaltalán, sosem feküdtem rá, ha én mozgolódok, ő arrébb megy, ha elhelyezkedtem, akkor visszajön.
2012. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 borcsi02 ***** válasza:
2-3 hónapos cicánál lehet,hogy még én is félnék.Nagyobbnál már nem.Maximum szemrehányóan néz rád,ha véletlenül például rárakod a lábad.:)Arrébb tudnak mászni,és hamar vissza is alszanak.
2012. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de nem alszik olyan mélyen a macska hogy nem ébred fel?

én a kanapán szoktam néha szundítani a macskával, persze a kanapán nem tudok ráfeküdni mert kicsi a hely ha ketten fekszünk rajta, de amikor elalszik akkor olyan mélyen alszik, hogy egyáltalán nem ébredne fel ha fognám magam és ráfeküdnék csak amikor már rajta vagyok :D, sokszor amikor felveszem alvás közbe úgy alszik, mintha egy döglött macskát fognék, úgy lóg a feje meg mindene :) most is a fotelbe a fél macska a földön van a másik fele meg a fotelbe xD

2012. jún. 30. 17:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyesmi még sosem fordult elő, pedig 9 éve alszom macskákkal :)
2012. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 borcsi02 ***** válasza:
Szerintem ha kellemetlenséget érez alvás közben,bármilyen nyomást,ami zavarja,akármilyen mélyen is alszik,biztos,hogy felkel!Megérzik,ha nyomja valami a fejüket,hasukat,kis tüdejüket.Én is felébredek egyébként,ha érzem,hogy beleütközöm,és mindig látom,hogy a cicám is ébren van ilyenkor,és átrendezi magát.Meg amúgy az ember sem hánykolódik annyira álmában,hogy baj legyen.
2012. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is évek óta macskával alszom, olyan is előfordul, hogy éjjel egyszerre 3 alszik mellettem. Már annyira bennem van a figyelés, hogy álmomban is automatikusan figyelek, tapogatózom. De ha az egyik oldalon egy 6 kilós, a másikon egy 7 kilós kandúr alszik a takarón, szorosan mellettem (a takaró alatt, a karomon meg a kedvenc lánycicám), akkor szántszándékkal sem tudnék rájuk fordulni.
2012. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Maxitabi ***** válasza:

Ha félsz, szoktasd úgy, hogy biztos helyen legyen. Én pl szoktam rugdalózni a takaróval, a cica meg a lábamnál repült a levegőbe.. derékmagasságba szoktattam, soha nem volt baj..

De ha aggódós vagy, ne engedd be a hálóba éjszaka-még elég kicsi, megszokja!!

2012. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem akarok veled aludni csak ez már régebb óta érdekelt :D
2012. jún. 30. 19:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Asszem az enyémet agyon nem lehet nyomni, legfeljebb össze :))) De nem félek, ügyesen odébbmászik mindig :)
2012. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!