Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előkerülhet a cicám?

Előkerülhet a cicám?

Figyelt kérdés

A 14 hónapos fiú cicám 2. napja nem jön elő. Hívtam, de nem jött elő, máskor pedig mindig megjelenik még ha 10 perc múlva is. Enni sem jött haza. Van egy másik cicánk, ő is fiú, kb 1 hónappal fiatalabb, ő itt van ált egész nap itthon van, de a másik aki eltűnt a szomszédban is szokott pihengetni, nézelődni.

Lehetséges, hogy udvarol valahol egy lánycicának és azért nem jön elő? Ugye előkerül? :(



2012. jún. 30. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha nincs ivartalanítva, akkor esélyes, hogy éppen csajozik.
2012. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Ahogy az első mondja :) Régen volt egy macsekunk, akitől a nála háromszor nagyobb kutyák is tartottak. Volt egy időszaka, mikor havonta hazaesett pár napra, megmutatta az ebeknek - meg az embereknek :P -, hol a helyük, aztán ment élni világát.
2012. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, csajozik, jelöli a területét, felderít. Minden kandúr ezeket csinálja sajnos. Az enyém is teljesen elvadult, naponta egyszer jön, sebekkel. Olyan, mint egy kóbor macsek. Biztos, hogy ivartalanítani fogom, szerintem te is tedd azt! Amúgy szinte biztos, hogy előkerül, de számíts soványságra, koszos bundára, kullancsokra. :(
2012. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És számíthat fertőzésre is, ha nincs beoltva a cica.
2012. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Részben megnyugodtam kicsit.

12 év körüli voltam amikor utoljára fiú cicáink voltak, már nem emlékszem, hogy mennyit csavarogtak.

2012. jún. 30. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!