Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cicáimmal ha...

Mi legyen a cicáimmal ha elmegyünk nyaralni? Többi lent

Figyelt kérdés
Nemsokára elmegyünk Balatonra 4napra és van két kiscicám. Semmilyen ismerősöm nincs aki meg tudna mindennap etetni őket cica panzió nincs itt a körzetünkben és nem lehet a szállodába magunkkal vinni mert állatoknak tilos a belépés. most mit csináljak?
2012. júl. 1. 14:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mi azt csináltuk, hogy bezártuk a pincébe ( ahol jó hűvös volt.) És kibontottunk egy macskakaját. Sok vizet öntöttünk, NAGYON sokat. De talán a szomszéd még át járt megnézni... :// Már elfelejtettem. Szerintem csináljátok ezt. De tényleg nagyon, nagyon sok vizet rakjatok ki, jobb is ha megmarad a biztonság kedvéért!
2012. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szomszédod sincs, akit megkérhetnél, hogy etesse őket? Ha még sem megoldható, rengeteg száraz táppal, és vízzel szerintem 4 napra otthon is hagyhatod őket.
2012. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
nincs szomszédunk az egyik felén a mamánk lakik aki jön velünk nyaralni a másik felén pedig nem lakik senki a másik szomszédal rosszba vagyok mert el ütöte a kutyámat szoval nincs nagyon egy néni lene de bene nem bizom meg :S a száraz tápot nem eszik meg mert még kicsik 9 hetesek vizet se nagyon iszák meg mert finyások 3 nap meg meg bugyan a viz :S
2012. júl. 1. 14:25
 4/24 A kérdező kommentje:
a tejre gondoltam az utolsó mondatnál :D
2012. júl. 1. 14:27
 5/24 A kérdező kommentje:
a konzerves kaját meg meg köpi a légy
2012. júl. 1. 14:27
 6/24 anonim ***** válasza:
Pfu, akkor nem tudom. Akkor muszáj lesz odaadni valakinek őket. Én szíívesen befogadnám őket 4 napra..:D melyik megyében laksz,? :)
2012. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
györ moson sopron
2012. júl. 1. 14:29
 8/24 anonim ***** válasza:

Héé.. én is! :)

Én Győr! :P

2012. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én sopron :S
2012. júl. 1. 14:30
 10/24 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen ismerősötök? :)

Ha végleg nem tudtok velük it kezdeni, akkor rakjatok sok vizet, olyan kaját amit megesznek, ( szárazat is) Szerintem megeszik/megisszák ők ha muszáj amúgy meg nem halnak bele 2 nap éhezésbe..:)

2012. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!