Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az, hogy az eddig...

Miért van az, hogy az eddig teljesen normálisan viselkedő macskám furi dolgokat provokál?

Figyelt kérdés
Pl, kádba kakil, meg pisil, szétszedi a szemetest, cipőkbe pisil és többi ilyen dolgai vannak.
2009. júl. 9. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Produkál.... :)

Unatkozik, szeretet hiánya van, így próbálja felhívni magára a figyelmet. Javaslom, foglalkozz vele többet :)

2009. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy elhanyagolod...
2009. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A szeretettel nincs gond, hiszen folyamatosan szeretgetve van, nem csak az én oldalamról, hanem a kislányom felöl is.
2009. júl. 9. 12:27
 4/12 A kérdező kommentje:

Ja igen, és igazad van produkál:-))).

Köszi a helyesbítést.

2009. júl. 9. 12:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ezt csinálja, holott régen jócica volt. A ledühítőbb a kádbakakilás. Én sem értem, jó lenen ha valaki tudn segíteni.

Már szereztem be egy új kiscicát is társna, hátha úgy kiegyensúlyozottabb lesz, de semmi nem változott. :(

2009. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Már nálunk is van egy másik cica társnak, de igen sajna semmi sem változott, és már nagyon kellemetlen a helyzet.

Jó lenne tudni az okot, és a megoldást rá.

2009. júl. 10. 09:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én előző macskám a padló szőnyegre pakolt, a kanapé alá, úgyhogy Ti még jól jártok : )

Bár a problémát nem tudtam megoldani, de azt olvastam, hogy a macskák így fejezik ki az elégedetlenségüket. Valami nem oké számára. Ilyen lehet pl. hogy ha túl közel van a wécé és az etetőtálja egymáshoz (ezt mi emberek sem szeretjük) vagy ha egyedül érzi magát nap közben mert nincs társasága. Tényleg sok minden okozhatja, de ne feledd hogy ez egyfajta kifejezési, vélemény nyilvánítási mód náluk.

2009. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nem most lett ivarérett? nem került új lakó a házba, akire féltékeny?

az én cicám akkor kakil a kádba, ha nem tiszta az alom, így azt 2 naponta cserélnem kell (nem kiszedni a kakit, hanem doboztisztítás tisztítószerrel, szárazra törlés és ú alom)


tipp: a nem túl olcsó,gagyi macskariasztók hatásosak és nem lesz baja a cicának!

ahova pedig macskamentát teszel, ott sokat lesz a cica (pl. ahol játszania kéne), és elvan ott sokáig

2009. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%
Mi is kaptunk a telen ket kismacskat. Egy nyosteny es egy bakk. Annak ellenere, hogy ketten voltak es testverek nalunk is elofordult hogy a kadba vegeztek a dolgukat. Nehanyszor beleutottuk az orrukat es utanna odatettuk arra a helyre, ahol piszkolni kell. A kakit is odatettuk nehanyszor. Nagyon sajnaltuk oket, mert alig voltak egy honaposak, de hosszutavon jol fogott. Agyra is felmasztak nehanyszor, es azert is kaptak. A vegen tudtak, hogy nem szabad, de megis allandoan ott voltak. Mikor lattak, hogy tenyleg nem szabad az agyra maszni beletorodtek, de nagyon nehezen szoktak meg. Most mar oda se masznak fel akkor se, ha nem vagyunk a szobaban. Amugy a macskafajtak abban kulonboznek a kutyafajtaktol, hogy egyedul vadasznak es a teruletet sem osszak meg egymassal, meg akkor se, ha testverek. Allandoan verekednek a dominancia eldonteseert, es annak fentartasaert. Az eletmodjuk hasonlit a parduc vagy hiuz eletmodjahoz.
2009. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet unatkozik a kiscica.Ha kertes házban éltek engedjétek egy kicsikét ki hadd mozogjon.Esetleg nézz utána a neten hátha írnak valamit.
2009. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!