Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Whiskas száraz, marhás...

A Whiskas száraz, marhás macska táp jó?

Figyelt kérdés
A hercegnői cicám csak azt eszi meg semmi márkásabbat semmi mást.......:)

2012. júl. 3. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jobb mint a semmi.Egyébként én egyszer kapttam ilyet ajándékba és odaadtam a cicáknak...durván rászoktak és azóta figyelek,hogy ilyet ne is rakjak eléjük.Próbáld ki az acanát vagy royalt olyan nincs,hogy nem kell neki a jobb csak átszoktatás kérdése :)
2012. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
komolyan mondom,hogy nem kell neki más....ha olcsóbbat veszek vagy drágábbat nem kéri......de azért köszi...azt még nem próbáltam majd megnézem :)
2012. júl. 3. 10:12
 3/13 Vicuska87 ***** válasza:

A Viszkász, a tápok alját képviseli.

Csak a marketing!

Én biztos átszoktatnám, majd legfeljebb 2 napig nem eszik, de hidd el hamarabb is fog, mert éhes lesz.

2012. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, ha éhes lesz, majd megeszi a másikat is. Bár, ezekben a száraz tápokban nincs valami sok hús, nem valami jó a macskáknak, kutyáknak! Szerintem az összes mind ugyan az, amúgy az lenne a legjobb, hogyha hússal etetnéd, hisz ragadozó!
2012. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Semmiféle Whiskas, Kitekat és hasonló száraztáp nem jó. Jó ha 4% hústszármazékot (nem húst) tartalmaznak, a többi is hulladék. Hasonló áron már jót is lehet venni, persze nem szupermarketban.


A Whiskasnál még a Cat Chow is sokkal jobb, pedig az is eléggé alul van.

2012. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Ha azt szereti,add nyugodtan.Tesóm is Whiskasszal eteti a két sziámiját már évek óta,és még sosem voltak betegek.Szépek,egészségesek,ráadásul a fiú ivartalanított.Enyém is elég válogatós,ő csak a Friskies-t eszi meg.
2012. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Nagyon konnyen megszoknak egy-egy tapot ugy, hogy utana mast nem is akarnak enni... Atszoktatasnal megprobalhatod, hogy par napon keresztul, egyre nagyobb aranyban kevered a regihez az ujat, ez altalaban mukodik.


A Whiskassal es tobbi nem valami jo minosegu tappal az a gond, hogy lehet hogy fiatalon eveken keresztul nem lesz semmi baja tole, de idosebb koraban betegesebb lesz sajnos... es igy mar az olcsobb tap sem olyan olcso, mar ha elkerul orvoshoz a cica.

2012. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Maxitabi ***** válasza:

Ahogy előttem szólók megjegyezték, nem jó.Ugyan a hús áll az első helyen, de mennyi?-milyen?? és gabona???!

Azért eszi, mert van benne ízfokozó, némelyikben cukor is. Így sokkal erőteljesebb íze van,naná hogy azt szereti!

Légy kemény, ne engedj neki, ha nem eszi a másikat, vedd el előle,majd később újra így. Nem kell félni, a cica nem hal éhen-ragadozóként kibír több napot is kaja nélkül.Ha éhes,akkor valószínű meg fogja enni. Csak igyon mellette.

2012. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
megpróbálom a keverős módszerrel...köszi a válaszokat :) de nagyon finnyás macska és soha nem fogna egeret sem
2012. júl. 3. 22:18
 10/13 anonim válasza:
A macskám is csak Whiskas-t eszik. Adtunk neki valami más száraz eledelt és ráöntöttünk egy pici whiskas-osat de szinte csak azt ette ki belőle. Mióta megvan szinte csak azt kap, már több mint 7 éves egészséges és szép a szőre. Úgy hogy a marhás is jó táp. De ő inkább azt hiszem csirkéset vagy valami hasonlót szokott enni.
2012. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!