Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik a cicám?

Miért nem eszik a cicám?

Figyelt kérdés
Pár hete kaptam egy édes kis cicust.Eddig semmi baja nem volt de most nem eszik semmit csak ha én is ott vagyok vele és a szájához rakom a falatot.Akkor sem sokat. Itattam vele tejet azt itta de abból is csak keveset. Úgy hallottam 6 hetesen lehet elválasztani egy kiscicát az anyjától. Őt kb.10 hetes korában kaptam meg,de még minig amint felveszem elkezd nyalogatni mint ha a szopizni szeretne.
2009. júl. 9. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem azért nem eszik sokat, mert kicsi..

de az semm mind1 mit adsz neki

2009. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt kicsi és te látod kevésnek amit megeszi pedig lehet hogy ő már majd ki durran. Ha kedve jó és játszik, akkor szerintem semmi baj nincs vele. Mármint akkor nem beteg.
2009. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Száraz macska tápot kap és párizsit.Továbbá szokott enni konzervet.

Játszik de nem mindig. vagyis ez nem baj de nem régen ennél izgágább volt. És többet is evett.

Nem lehet hogy a melegtől van?

2009. júl. 9. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Meleg miatt is lehet...ha meleg van én se eszek szívesen...(2 válaszoló)
2009. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Remélem jobban lesz!
2009. júl. 10. 13:47
 6/6 anonim válasza:
Ha már ezt sokszor csináltad akkor lehet, hogy hozzászokott és ez nála természetes.
2009. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!