Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet hogy a kiscicám...

Hogy lehet hogy a kiscicám már három napja nem eszik ( száraz macska tápot, konzervet és párizsi szalámit adtam neki) és most kapott sajtos párizsit (amit mi eszünk) és azt nagyon mohón falta?

Figyelt kérdés
Eddig a cicus mindent megevett a csontos hústól a tejes kenyérig. De egyszer csak nem evett. Nagyon meglepődtem mikor mohón nekiáll enni a szaláminkat. Mit adjak neki? A szalámit azért mégse adhatom oda. A konzervet és a macska párizsit sem eszi...:s
2009. júl. 9. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Változatosság kell. Ha ugyan azt a fajtát kapja mindig, akkor megunja, és nem fogja meg enni. Mi is jártunk igy a macskával. Egy darabig ugyan azt a kaját kapta, és amikor akartuk megint adni neki, akkor már morgot. Most hogy jobban változatos kaját kap, már nem morog.
2009. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem nagyon ugyanolyat adtunk neki hanem ezt a hármat váltogattuk.

Ezt sem szereti?

De olyan "makacs" hogy 3 napig éhezik mintsem egyen pár falatot az ételből?

2009. júl. 9. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire aggósdz, akkor célszerű állatorvoshoz vinni.

A macskád tud sokat mozogni? szal ugrálni meg futkározni? Ez is sokat számít.

2009. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen egész nap kint van és kedvére rohangálhat.És játszok is vele.
2009. júl. 10. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egész nap kint van, akkor biztosan eszik. Hiszen hiába a kis házikedvenced, mégiscsak egy kis ragadozó. :)
2009. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen:)Ez így van:) Köszönöm a válaszaidat:) Az az érdekes hogy mindent megyeszik amit mi eszünk. Ma például adtam neki nyers virslit és nem ette meg most adtam neki sült virslit és azt is nagyon mohó falta:) Elég érdekes macska de én így szeretem:)
2009. júl. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!