Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 12 hetesek a kiscicáim, de...

Pékbalu kérdése:

12 hetesek a kiscicáim, de még mindig szopiznak normális ez?

Figyelt kérdés

2012 április 7.-én születtek, mindvégig együtt voltak négyen, és még most is együtt vannak.

Az anyamacska pedig hagyja, sőt még a mancsával oda is tolja az emlőjéhez őket. Tegnap mind a hárman egyszerre szopiztak illetve akartak, mivel nem hiszem, hogy van még teje.

Basszus már majdnem akkorák mint az anyjuk. Normális ez?



2012. júl. 3. 21:21
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen :)! Nekünk régebben az anyacicának 1 kismacskája született, és még 6 hónaposan is szopizott! Persze normális kaját is evett már.
2012. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk április 9.-én születtek a kiscicáink, és ők is szopiznak még mindig :) Egyébként persze, normális, a gyerekeknél is teljesen eltérő ez.

Nálunk volt olyan macska, aki még 2 évesen is odaült az anyjához, mikor a kicsik szopiztak, és ő is szopizott akkor :D

2012. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy normális-e nem tudom, szerintem csak a nagyon jó anyamacskáknál van ez. Az enyém 11 hetes és ő is szopik van is az anyjának tejd mert alig eszik inkább csak a szószt nyalogatja a macskakajáról viszont szépen nő. Egyébként másik macskám ugyanettől az anyától 8 hónapos koráig szopott. Jó hogy azt látom nem csak velünk fordult ez elő mert eddig akárkinek mondtam hülyének nézett :)
2012. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy macska ha ki is nőtt a szopásos korból akkor is vissza sunnyog a mamájához ha tud. Csak mi emberek választjuk el őket egy idő után.
2012. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, nőnek rendesen, 1,5 kilósak, holnap küldök képet is. :)
2012. júl. 3. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

"aki még 2 évesen is odaült az anyjához, mikor a kicsik szopiztak, és ő is szopizott"


Fiú vagy lány volt? Én lányra tippelek, a fiú talán mást akarna a mamától. :)

2012. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, lány :D De ez csak párszor fordult elő :)
2012. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2012. júl. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!