Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne őket megfogni?

Hogyan lehetne őket megfogni?

Figyelt kérdés
Pár hete lefialt egy cica a szomszéd kertjébe.Mi megsajnnáltuk őket és etetni keztük.Mivel 3an vannak (anyacica+2kölyök)ezért a mamát és egy kicsit beadnánk a közeli állatotthonba.Csak az a bibi hogy nemtudjuk őket megfogni és betenni egy dobozba.Egyszerűen elfutnak előlünk sőt a nagy még fúj is.Már úgy is próbáltuk hogy etetés közben elkapni őket de nemmegy.Amint próbálnánk megelelni őket vagy meglógnak vagy karmolni kezdenek .Mit lehetne tenni?Megtartani sajnos csak egyet tarthatunk meg.
2009. júl. 9. 20:25
 1/5 anonim válasza:
51%
Szerintem ne dobozzal próbálkozz vegyél macskahordó kosarat és abba vhogy tuszkold be :/
2009. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ketten menjetek két oldalról és középen csaljátok tőrbe a cicust. Én pont most mentettem meg így egy picurt az utcáról.
2009. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! nálunk 2 éve születtek kiscicák a pincében,minden np lehártunk eteni és kicsalogatni őket,de a házunk gondnoka rájuk zárta a nagy vasajtót,az anyjukat kizárva,így még szoptatni sem tudta őket,és egy idő után már nem volta olyan barátságosak,biztos párzor megsuhinthatta őket ez a.....az egyik cica a szomszédunkban lakik,a másik pedig a mi cicánk,gyönyörű,és imádjuk...de őt is nagyon nehezen lehett megfogni,már annyira félt,nekünk napokba telt,egyébként tesóm megfogta agrabancát,és így hoztuk fel...én is próbáltam kajával,dobozba berakni,de semmi nem jött össze....aztán mégis sikerült!

Úgyhogy mindenképp kitartás,próbálkozz,ahogy csak tudsz,valahogy bizots fog sikerülni! nálunk is csak egyet lehetett megtartani,de nagyon örülök,hogy van:)

itt egy kép róla...nemsokára 2 éves lesz:)

és bocs,hogy ilyen hosszú lett:-)

[link]

[link]

2009. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ:)Remélem télleg sikerül majd valamiféle úton-módon elkapni őket.
2009. júl. 10. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
olyan helyre kell a kalyát rakni ahonnan le tudsz csapni rájuk ugy eltudod kapni őket avgy meg kell őket szeliditeni
2009. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!