Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Vasárnap 3 hetesek a cicáim. Már kinyillt a szemük és próbálnak menni is,de itt kezdődik a gond: egy kartondobozba vannak aminek a szélén ki van vágva egy kis lyuk ahol az anya cica be-ki mehet. Tegnap már kimentek a kicsik is. Persze csak oda a doboz mellé. Apum viszont odarakott egy párnát, hogy ne tudjanak kimenni, mert szerinte az úgy nem lesz jó. Én azt hittem, hogy ez természetes nekik. Ma reggel elvettem a párnit :). Még nem látta apum, de mérges is voltam, mert tele öntötte a tálat macskakajával. A nagynéném is mondta egy héttel ezelőtt, hogy már biztos cikiki ha járkálnak.
2009. júl. 10. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha kijönnek? Nem igazán értem... Semmi bajuk nem lesz, ha kijönnek kicsit, mert az anyjuk vigyáz rájuk, csak úgy legyen megoldva, hogy vissza tudjanak menni. :)
2009. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha ki tudtak jönni akkor vissza is gondolom. Szerintem azért gondolja apu, hogy ez így nem jó, mert még kicsik. És ott van a vizes tál is meg eléggé bütheti magát.
2009. júl. 10. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szerintem ha ki akarnak jönni, akkor engedjétek ki őket, ha bezárjátok az nem túl jó. Max akkor engedjétek csak ki, ha ott vagytok, és figyeltek rájuk.
2009. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!