Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 hetes cica zene?

8 hetes cica zene?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy 8 hetes kis cicám és fiatal vagyok, imádok bulizni és most lenne egy összejövetel haverokkal, a macskát bezárnám a szobába (nagyon vastag fa ajtó ami jól szűri hangot), de hangosan akarunk zenélni, imádom a cicát és féltem ezért kérdezem, hogy ez valamilyen befolyással lehet rá a jövőben? 1000W-os hangrendszerem van ebből max 200W-ot használnánk, csak a mély nyomó nagy és brutális amit lead. Tanácsokat/tapasztalatokat kérnék, hogy a ti macsekotok bírja a zenét?
2012. júl. 4. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én inkább a szomszédok miatt aggódnék.
2012. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én házamban soha nem volt még randalírozás, de a macska meg fog őrülni a dübögéstől. Nem tudod valami kinti mellékhelyiségbe bezárni? A lakásba, amiben nagy bulik vannak, még némely ember sem bír megmaradni. Ne csináld a macskával. Valamit tanálj ki addig!
2012. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs szomszéd :) És párszor bepróbáltam és nem zavarja a zene, nem rohangál persze csak szolidan hallgattam, most csak egy órára lenne ez, mert mennénk tovább bulizni.
2012. júl. 4. 21:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom kizárni, csak a szobámba és a ház másik sarkába a hangfalat.
2012. júl. 4. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ez a macskának nem lesz jó. Nem jó lesz a buli neki

második voltam.

2012. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Probált ki most a 200 w-os teljesítményt mennyetekbe a szóbába ha elvan nefél stb... akkor nem lehet baja.Én olyan hülye macskárol nem hallotam aki élvezné saját maga szenvedését szóval probált ki hanem akkor nem ha igen akkor nincs probléma.Ha zavarja akkor (ez kicsit szívtelen) nagy fa dobozba vagy cica szálítoba vagy hasonlóba rakd bele és éjjel arra az 1 órára rakd ki kajával(szárazal csak) és vízzel.Egy nyitot rész legyen ahol vmi rács van és nem tud kiszökni.
2012. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan, imádom a macsekot, és az érdekében nem volt összejövetel, majd ha elmúlt több mint fél éves, majd utána
2012. júl. 5. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!