Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki merné a halszálkát a...

Ki merné a halszálkát a macskájának adni?

Figyelt kérdés
Azt híresztelik,hogy mivel szeretik a halat,így a szálka sincs az útjukban.

2012. júl. 5. 15:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Miért adnál neki halszálkát? Hallal együtt még értem, de halszálkát?

Majd jól megharap mérgében a macskád aztán nézhetsz.

2012. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Én a macskáimnak mindig viszek nyershalat,és még idáig nemvolt bajuk!
2012. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Minek kockáztatnál, amikor már kiváló minőségű és olcsó száraz és nedves tápok vannak forgalomban? A cicus a legolcsóbb Tuskó Gazdaságos macskatáppal is jobban jár. Én biztosan nem adnék neki szálkás halat.
2012. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na jól van,ez csak egy tesztkérdés volt,egyszerűen a kiváncsiság hajtott.De komolyra fordítva a szót,mi a párommal egy 33 m3-es lakásban tartunk öt macskát.Nyugodtan oda lehet nekik adni a szálkás halat,el is mondom miért.Induljunk ki eleve abból,hogy figyeljük meg a kutya hogyan eszik?Habzsolva,ezért nem csoda,ha a szálka a torkán akad,ezért még véletlenül se szabad a szálkás részekből adni neki,ellentétben a macskával!Megfigyeltem,a macskák minden falatot aprólékosan elrágnak,ezért nem akad a szálka a torkukon.Ez a titka,hogy bátran oda lehet nekik adni.Még frász bajuk sem lesz tőlle,inkább ők lesznek hálásak.Mi sem igazolta ezt jobban,mikor tavaly karácsonykor halászlét csináltam 5 kg vegyeshalból.Mikor átpasszíroztam,a sok szálkát kidobtam,mert a macskákat előtte megetettem.Csakhogy hajnalban,az öt négylábú dorombolómasina a kukából az összes halszálkát kipusztították,ezt reggel vettem észre.Még meg is köszönték azzal,hogy a lábamhoz dörgölődztek.Ezt elmeséltem a munkahelyemen,mire azt mondták:Látszik,hogy te még nem ismered a macskákat!Ők mondták ezt először nekem,és nem hittem el amig meg nem győződtem róla.Természtesen nem kötelező rám hallgatni,de az biztos aki oda meri adni neki a szálkás részekek,az megspórol egy kis macskaeledelt.
2012. júl. 5. 16:28
 5/18 zusomJe ***** válasza:
54%
gratulálok, feltettél egy idióta kérdést és még válaszoltál is rá. fogyatékos...
2012. júl. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kedves zusomJe!Én nem vagyok fogyatékos,és tartsd meg magadnak a sértegetéseidet!!!A kérdésem hasonló ahhoz,hogy létezik e kutya-macska barátság?Sokáig ezt én sem hittem el,míg nem a saját szememmel láttam.Úgyhogy bátran elhihető az is amit írtam,mármint a halszálkás rész is odaadható a macskának.Szóval ki a fogyatékos?
2012. júl. 19. 20:19
 7/18 zusomJe ***** válasza:
87%
Te! Még a sértésem is félreértetted, evidens, hogy a macskának oda lehet adni a szálkát. És azért vagy fogyatékos, mert te is tudtad, mégis megkérdezted, csak azért, hogy okoskodhass utána.
2012. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hihihi!Nem tudom miért ragaszkodsz a fogyatékos szó használatához,hiszen azt sem tudod ki vagyok,nem is ismersz engem!Miért itélsz el engem így vakon?Elitéltelek én téged?NEM!Mi a feleségemmel 5 macsekot tartunk a lakásban,sokkal értelmesebbek mint a kutyák(nyugi,nem kell ezt mellre szívni,ez csak a mi véleményünk),és tudod mikor otthon halat pucolok,mind az öten ott sorakoznak a konyhában a haldarabokért.Úgyhogy nem tudom ki vagy,mit akarsz tőllem,de nem szeretem ha szembeköpnek!Ha kettőnk közül valaki nem ismeri a macskát,akkor az te vagy!
2012. júl. 20. 16:22
 9/18 zusomJe ***** válasza:
87%

Ember! tudom, hogy szabad nekik szálkát adni, ez a lényeg, mindenki tudja, még te is, mégis feldobtad a kérdést, hogy okoskodhass.

-És ki a faszt érdekel, hogy a kutya vagy a macska okosabb?! hogy jön ez ide?!

-Miért szívnám mellre?!

-Kit érdekel, hogy halat pucolsz?!

uramisten... eddig csak túlzásnak szántam a fogyatékos jelzőt, de most már rászolgáltál 100%-osan.

2012. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik neked valamilyen kérdés,akkor egyszerűen ugorj tovább rajta,és ne a kérdező hátában forgasd a kést,olyan nehéz ezt neked megérteni?Tudod te egyáltalán mi az a fogyatékos???Tud az így fogalmazni?Ugye,hogy nem!Mindössze én csak egy kérdést tettem,erre adódik ilyen sajnálatos eset,hogy egy válaszoló elkezd nekem misét celebrálni össze-vissza ahelyett,hogy az első kommentemet kicsit figyelmesebben elolvasta volna,akkor talán biztosan meg is értette volna ezt az egész dolgot.Akkor biztosan nem alázott volna meg ilyen tapló módon.De tudod mit!Tölts otthon kolbászt a hülyeségeiddel együtt,aztán fonj belőlle kerítést magadnak.Mit bánom én mit csinálsz ember!Állj tótágast,vagy menj le hídba,a lőtéri döglött kutyát sem érdekli ezentúl a firkálmányod.És ne is fáradj a válasszal,NO COMMENT!
2012. júl. 20. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!