Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kétségbe vagyunk esve. Mit...

Kétségbe vagyunk esve. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Tegnap,azt vettem észre,hogy a cicámnak(házi cica,11 éves) nagyon rémült volt az arca,és hogy folyik a nyála.Később észrevettük,hogy a szemfoga kitört.Nem teljesen,kifelé tört,szóval ott van a nyelve hegyén,a macskám nem tudja rendesen bezárni a száját.Enni nem tud,inni nem akar.Mit tegyünk? Tudom,az lenne a legjobb ha állatorvoshoz vinnénk,de az most sajnos nem lehetséges.Próbáljuk meg kihúzni a fogát?

2012. júl. 5. 16:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
jaj szegény :S szerintem muszáj lenne állatorvoshoz vinni nehogy elfertőződjön vagy valami ha ti kihúzzátok :S
2012. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hidd el,már rég elvittük volna,de most tényleg nem lehet:(
2012. júl. 5. 16:49
 3/21 anonim ***** válasza:
Én is állatorvost javasolnék még mielőtt elpusztul étlen-szomjan ebben a melegben. Na meg biztos baromira fáj neki, szegényke.
2012. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Vidd el állatorvoshoz.


Ha épp "most sajnos nem lehetséges", akkor ne tarts macskát!

A macskatartás felelőséggel jár!

2012. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem muszáj neked menni az orvoshoz..... ki is lehet hívni -.-"
2012. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,a bunkó,rosszinulatú válaszolóknak.Mindenki úgy csinál,mintha kínoznám szegényt,inkább gépeznék és azért nem tudunk elmenni az orvoshoz.
2012. júl. 5. 16:58
 7/21 anonim ***** válasza:
Gondolom a pénz miatt, de nem lehet v.hogy megbeszélni a dokival, hogy később fizetnétek. Nálunk lehet ilyet bár ez egy kisváros, majdnem hogy mindenki ismer mindenkit. Lehet nem is kerülne olyan sokba. :)
2012. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálhatod ahogy akarod,ez állatkínzás. Vidd el orvoshoz,majd fizetsz részletekben,vagy kérjél kölcsön valakitől. Baromira szeretheti az ilyen az állatát,aki otthon húzgálná a fogát,és nézi ahogy haldoklik. Normális vagy?
2012. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi egy foghúzás?
2012. júl. 5. 17:12
 10/21 anonim ***** válasza:
2000-3000 Ft. Attól függ hol laksz. Egy Bp.-i állatorvosi rendelő lapján olvastam, hogy 2800 Ft+altatás,amit nem írtak mennyi. Google-val még keresgélhetsz, hátha találsz hozzátok közeli állatorvosi rendelőt, aminek van honlapja, csak viszonyítás képpen.
2012. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!