Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi esélye van hogy a...

Mennyi esélye van hogy a nőstény cicám hazajön?

Figyelt kérdés

Fél éve költöztünk el, ma egy óvatlan pillanatban elszökött. Elég messze költöztünk a régi otthontól, szóval oda nem tud hazamenni. Most panelban lakunk, odakint még sosem volt, így nem ismeri a környéket, szerintetek előkerülhet?

Egész nap keresem :(


2012. júl. 6. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol szökött el, a lépcsőházban? Akkor még lehet ott is van, vagy legfelül vagy a pincében.
2012. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

50%.

Elvileg képesek megjegyezni hosszabb és bonyolultabb útvonalakat is, illetve a szagok alapján nagyon jól tudnak tájékozódni, tehát van rá esély, hogy később hazamegy.

Gyakran sétálj a környéken és hívd őt hangosan! Illetve este és hajnalban sem árt lenézni az ajtóhoz, mert gyakran éjszaka kelnek útra és lehet akkor fog hazaérni, viszont ha órákig nem tud bejutni lehet megint elindul valahová.

2012. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az ablakon át szökött meg :(

Próbálom majd estefele is hívogatni, hátha most melege van és azért nem jön, de félek, hogy eltévedt szegény :(

2012. júl. 6. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
A keresztanyám cicája is elszökött egyszer. Ők panelban laknak és hazajött az anyukájához. Cicust kiengedte, mondván hogy máskor is volt már kint és ha elkószált visszajött. Most is elkószált csak nem jött vissza. Mivel a gazdinak dolgoznia kellett, visszament városra és itt hagyta a cica hordozó dobozkáját, a kedvenc kajáját és vizet tett neki mindig a mamám (keresztanyám anyukája.. logikus:P). Mivel ő is dolgozott és estefelé ért haza, már sötétedett ezért nehezen látta meg a cicát, aki a betonon ült a kapunál. Behívta és szegény macsek csontsoványan (azelőtt nagyon dagi volt) ugrott a mamám ölébe (tudniillik a cica utált addig bennünket, minket mindig "pofozgatott" a mancsával és soha nem engedte volna, hogy megsimogassuk). Majd' 2 hónapig volt oda, azóta sem tudjuk, mi történt. Másnap vittük keresztanyámnak :):):) Csak ő hitte, hogy hazamegy még a cica.
2012. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

a lényeg h ne keresd ne hivogasd a keresytanzámnak is megszökött s az a macsek makacs mindegyik ay ahogy abbahagytuk a keresést szaladt velünk szembe (megműtött lány macska)bocs ay angol

betük miatt(billentzüyetem angol)

2012. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 borcsi02 ***** válasza:
Szerintem meg keresd ezerrel!Milyen rossz lehet neki,hogy elkerült a régi helyéről,és most még a gazdiját sem találja.:(A helyedben én sem tudnék csodára várva otthon ülni,hanem mennék keresni őt,nappal-este-kora reggel és hívnám folyamatosan.A hangodra felfigyel,és szaladni fog hozzád.Biztos ott van a környéken valahol.Keresd messzebb is,ne add fel,most csak az számít,hogy megtaláld.Biztos nagyon egyedül van,és nagyon megijedt.Én egyszer egy napig kerestem reggeltől estig a cicámat folyamatosan,a környéket járva,és olyan jó érzés volt,mikor meghallottam a nyávizását,ahogy hívott.Mondjuk őt véletlenül bezárták egy garázsba,de ha nem keresem éjt nappallá téve,biztos nem találom meg.Szóval mindent bele,most tegyél félre minden mást!!!!!
2012. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is keresd, a hangodra oda fog menni hozzád, azért is javasoltam. Akár kilométerekre is elkószálnak ilyenkor, szóval nyugodtan keresd messzebb is.

Esetleg csinálj "hirdetéseket", olyasmire gondolok, hogy kinyomtatod a fényképét és leírod, hogy keresed és az elérhetőségedet és ezt egy nagy A/4-es lapra és ki mindenhová, ahova lehet a környéken.

2012. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!