Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt hogyan éli meg a cica...

Ezt hogyan éli meg a cica szerintetek?

Figyelt kérdés

Megyek 1 hétre nyaralni, és sajnos a cicám nem jöhet, így a nagymamámnál lesz egy hétig. Tehát még csak nem is abban a lakásban, ahol felnőtt, viszonylag idegen emberek között (már tavaly nyáron is ott volt egy hetet, akkor még nem voltunk ennyire összenőve), ráadásul ott nagy a hangzavar, sok a gyerek, más a környezet.

Teljes letargiában vagyok, már legszívesebben el sem mennék. Egyébként talpraesett cica, meg nem igényel sok törődést, eljátszik egyedül, simizni is csak akkor tudom, ha ő akarja, naponta összesen 1-2 órát (negyedórás részletekben:D). De ha nem vagyok itthon, akkor mindig az ágyamba fekszik, és dorombol, simogatás nélkül, ezért is gondolom, hogy hiányzom neki valamennyire:)

Már előre stresszelek, tuti megutál egy életre, plusz én is nehezen bírom ki azt az egy hetet nélküle.


2012. júl. 7. 00:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok lelkisérült, vannak emberi kapcsolataim is, csak tényleg nagyon hozzám nőtt a cicus:)
2012. júl. 7. 00:06
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Webkamerán keresztül tarthatnátok a kapcsolatot.
2012. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos megsértődik majd egy kicsit, de gondolom újra megengedi majd, hogy a kegyeibe férkőzz.
2012. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok biztos a válaszomban! de az én kutyám szeret a ruháimon feküdni, lehet érzi az illatom? Mi lenne ha te is adnál oda vmi ruhát amin feküdhetne?
2012. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, nem is rossz ötlet!:D:D Egyébként nem, ennyire elvetemült azért én sem vagyok:)

Hát azt, amiben alszik, biztos elvisszük, abban meg rengeteg kis ruha van, amiket összegyűjtött, és nekünk már nem kell:)

2012. júl. 7. 00:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, adjál valami cuccot, ami emlékezteti rád. Egyébként valószínűleg örülni fog, mikor visszajössz :)
2012. júl. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én megértelek :) Az én cicám 5 hetesen került hozzám az utcáról, gyakorlatilag én neveltem fel, mi is nagyon össze vagyunk nőve. Én lakótársakkal lakom, szóval amikor itthagytam először (3 napra), akkor legalább a környezet ugyanaz volt, de mesélte a lakótársam, hogy első este a macska az ajtó előtt töltötte az éjszakát...

De nem volt semmi gond vele, nem sértődött meg, örült nekem, amikor hazaértem :)

2012. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!