Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azután érdeklödnék hogy mért...

Magdus1 kérdése:

Azután érdeklödnék hogy mért vitte el a szomszéd fiu macska a 4 hetes kismacskát? Elötte meg a 2 heteset? Megöli? , vagy eldugja? Vagy mit csinál vele? ,

Figyelt kérdés
a válaszokat elöre is köszönöm,mert én nem találok erröl sehol cikket
2012. júl. 7. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Megöli. Minek dugná el?
2012. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, megöli.Nem kellene lehetőséget adni, hogy hozzáférhessen a kismacskákhoz.
2012. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megöli. olyan mint az oroszlánoknál, az idegen hím ha megtalálja a másik hm kölykeit megöli őket, hogy a nőstény minnél hamarabb párzóképes legyen (másrészt meg a területét is védi így)
2012. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. júl. 7. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt én soha nem értettem, bár nem kétlem, hogy így van, ha több macskatartó is írja.


Az oroszlánnál ott van az alfahím, a kölykök megölése csak akkor van, ha új alfahím "kerül hatalomra". A macskáknál viszont a kandúrok sorban állva párzanak a lánycicával, nincs alfakandúr, tehát a megölt kiscica akár a sajátjuk is lehet.

2012. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!