Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vérzik a macska hüvelye?

Miért vérzik a macska hüvelye?

Figyelt kérdés
Május 29-én ivartalanították a lány cicánkat,és kb 2-3 hete vérzik a hüvelye.Utána néztünk és azt találtuk,hogy méhgyulladás miatt lehet ez(ami elméletileg lehetetlen,mivel ha ivartalanítva lett,akkor nincs méhe..)
2012. júl. 8. 13:25
1 2
 1/13 Hovarju ***** válasza:

Nem nagyon értek a macskákhoz, de ez nem jelent túl jót.

Szerintem hívjátok fel az állatorvost, aki műtőtte.


Jobbulást a cicának.

2012. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hát,nekem sok cicám van,egyik se volt műtve,de az enyémnek azt mondta az orvos,menstruációja volt.De szerintem,ha műtötték,jobb ha Ti,felkeresitek az orvost.Nehogy baj legyen.Főleg,ha ilyen melegben,sok vért veszt.Mindenesetre,igyon sokat a cica!
2012. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ivartalanításnál nem a méhet veszik ki. Utána már nem "menstruálhat", ha jól tudom. Hívd fel a dokit, szerintem nem normális, hogy vérzik.
2012. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A macskák a tüzelésné nem véreznek! Ez méh, vagy hüvely gyulladás lesz. Azonnal doki, mert mindkettő nagyon súlyos betegség.
2012. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ORVOS!A macskák nem menstruálnak.
2012. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
15:57-nek, én azt olvastam egy hasonló kérdésnél,h vemhes lett a cica ivartalanítás után,mert csak a petefészkét vették ki...akkor most mit is vesznek ki?
2012. júl. 9. 10:05
 7/13 A kérdező kommentje:
[link] itt leírja,hogy "és a méhnyak közelében átmetszve eltávolítjuk az egész méhet a petefészkekkel együtt."szóval a méhet is ki kell szedni..
2012. júl. 9. 10:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nem egy kötelező dolog. Orvosa válogatja,hogy hogy csinálják. Kisebb városokban, falvakban még az az alap, hogy csak a petefészket veszik ki.
2012. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"kisebb városokban és falvakban"Tipikus pesti vagy :D


Hívd fel az orvosodat és kérdezd meg,hogy mindent kivett vagy csak a petefészket.

Én ha ivartalanítás elött vagyunk mindig kérem a maximális eltávolítást,mert nem csinálnák ha nem kérném..

2012. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tipikus falusi vagyok, ezért tudom ilyen jól, sajnos :(
2012. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!