Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskák és a toalett?

Macskák és a toalett?

Figyelt kérdés

Ezt a részletet a wikipédiából szedtem ki:


A macskák betaníthatók az emberi használatra készített WC használatára is, melynek révén az alomtálca szükségtelenné válik. A betanítás, melynek során az alomtálcát egyre közelebb helyezik a vécécsészéhez, általában két-három hetet vesz igénybe.


Ezt próbálta már valaki? :)


2009. júl. 11. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
használnál egy WC-t, amit egy ÁLLAT is használ?? Ki tudja, milyen baktériumokat terjeszt!!
2009. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szobacica semmit nem terjeszt. Egyébként meg a porcelánra rá raknék egy deszkát és azon végezné a dolgot nem a műanyag ülőkén, úgy énse csinálnám
2009. júl. 11. 00:31
 3/12 A kérdező kommentje:
és mellesleg ha láttom h volt a macs wc-n áttörlöm az egészet
2009. júl. 11. 00:32
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyik ismerősemnek is a cicája a wc-t használja:) Nem hittem el amíg a két szememmel nem láttam, olyan aranyos:)
2009. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sztem nagyobb előnye h nem kell se az alomtálcából lapátolni a **** meg nem kell tisztogatni, stb...Egyébként első válaszoló. Jártál már nyilvános wc-n? :)
2009. júl. 11. 00:38
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Szobacica így egészséges, szobacica úgy egészséges, én attól is undorodom amikor macskaszőr van a kajámban vagy a számban, vagy a ruhámon, vagy az ágyamban, pedig imádom a macskákat.


Egyébként meg. Igen, a macskákat lehet a WCre szoktatni. Én még soha nem próbáltam, de ez teljességgel lehetséges. Az már csak személyes érzésem és véleményem, hogy felállna a szőr a hátamon ha a macskám ugyanoda sz*rna ahova én :)

2009. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát még mindig jobb mint az alom amiből széthordja a ****-t meg büdös meg minden :D
2009. júl. 11. 00:47
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Pfuj allat oda, macskaszor jaj! Es az megvan, hogy doglott allatok husat is megeszitek? Es az, hogy esely van arra, hogy azt a zoldseget amit esztek, minimum egy barmifele bogar levizelte?


A kerdeshez: A macska meglepoen konnyeden megtanithato arra hogy a wc-be vegezze a dolgat, ellenben, arra, hogy lehuzza maga utan, nem. Ez ez "zavaro" :)

2009. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

az nem gond énis le tudom húzni

csak a **** macskaalomból már nagyon elegem van :S

2009. júl. 11. 01:14
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem ez hülyeség
2009. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!