Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak is van olyan macskája,...

Másnak is van olyan macskája, aki az orvosnál hisztizik, fúj, vicsorog, támad, alig lehet lefogni?

Figyelt kérdés
Nem egy erős idegzetű macsek, én neveltem fel, engem soha nem bántott, (eddig mást sem, legfeljebb fenyegetett), hozzám bújik, velem alszik, ha kettesben vagyunk, egy született bárány, de én éreztem magam kínosan az orvosnál, hogy ilyen csúnyán viselkedett..
2012. júl. 8. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Az enyém egyszer csinálta ezt, rengetegen voltak dokinál, meleg is volt. Hordozóból beborították egy ketrecbe, aminek össze lehet nyomni a falát, így beszorították a macskát. Kapott egy altatót, így ki lehetett normálisan pucolnia fülét.

Alapból tud normális is lenni, de az idegeneket nem szereti.

2012. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém egy angyal otthon, soha életében nem karmolna meg, pedig naponta 2x gyógyszereket tuszkolok le a száján. Ha az orvost meglátja máris fúj, őt sem karmolná meg, de hangot ad a gondolatainak.
2012. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Az enyém is ezt csinálta. Egy egyszerű fülpucoláshoz, és körömvágáshoz el kellett altatni. Az asszisztenst megkarmolta, a dokit megharapta (vagy fordítva, már nem emlékszem), elszabadult a rendelőben, alig lehetett befogni. Adtak valami nyugtatót, amit én is beadhatok neki, hogy amire odaérek vele a dokihoz el legyen bódulva. De nem akartam benyugtatózni feleslegesen a cicát, úgyhogy kerestem egy házhozjáró állatorvost inkább. Szerencsém volt, mert a cica imádja ezt a dokit. Rendesen bújik hozzá, meg dörgölőzik amikor jön. :)

A másik cicám pedig retteg tőle, teljesen megvadul, nem lehet elkapni. Ha előre megfogom mielőtt jön a doki, elszabadul. Viszont ha elviszem az orvoshoz, ott kezesbárány, úgyhogy őt inkább rendelőbe viszem. De nem a házhozjáróshoz, hanem máshova, mert tőle nagyon nagyon fél valamiért. Fura.

2012. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem egyedi a probléma. Köszi a válaszokat!
2012. júl. 9. 08:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én egyik macskám szó szerint dorombolt mikor beadta neki az injekciót! A másikat meg úgy kellett lefogni mert komolyan ráugrott az orvosra!
2012. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!