Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicámnak születése u.2...

A kiscicámnak születése u.2 héttel begyulladt a szeme, és sokat tüsszög és azóta is olyan (6 hó) Kamillával mostuk de nem használ. Orvos túl drága. Mit tegyek hogy elmúljon a gyulladás és a tüsszögése ellen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 13:44
1 2
 1/19 Vicuska87 ***** válasza:
Semmit sem tudsz tenni, ezt csak orvos tudja gyógyítani!
2012. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
a macskanáthát orvos nélkül nem tudod gyógyítani.Ha egy ezrest sajnálsz egy antibiotikum injekcióra meg 2száz ft-t a takonyoldóra akkor nem kell állatot tartani,hisz nem kötelező.
2012. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
orvoshoz kéne vinni. Ha nem tudsz 1.500Ft-ot költeni rá sőt még ennyibe se kerülne de maximum 1.500Ft akkor nem kell állatot tartani. Nem kötelező!
2012. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6 hónapig nem tettetek semmit? Így előbb utóbb, kezeletlenül el fogja veszíteni mind a 2 szemét. Ha etetni tudjátok, állatorvosra is van pénz.
2012. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát azért nekem elég fura, hogy fél év alatt nem tudtatok összespórolni párezer forintot...
2012. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nálunk ebben a városban ami nálatok 1500 nálunk kb 3-4000 ft, mert nálunk csak 2 állatorvos található, és így drága (3 macskára) amúgy amint már írtam kamillával ápoltuk 6 hó. át de nem tett semmit, de most antibiotikumot tudtunk neki adni
2012. júl. 10. 22:12
 7/19 anonim ***** válasza:
Érdekes,nálunk egy orvos van és nincs gond.A kamilla pedig nem jó erre a szembajra,mert szárít...Az antibiotikum pedig nem mindegy,hogy milyen(emberi főleg nem jó)Na meg egy gyulladáscsökkentő/antibiotikumos szemcsepp se ártana,hogy helyileg kezelve legyen a szem(pl:ciloxan szemcsepp)
2012. júl. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Még azt kifelejtettem,hogy szuriba kéne kapni az antibiot hisz az olcsóbb és gyorsabban felszívódik,de lehet venni direkt szirup antib. ami jó macskanáthára,de annak az ára 6000 ft,így szerintem nem nagy ár elvinni őket egy-egy szurira.
2012. júl. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Adtunk neki antibiotikumot most már csak a náthával kellene kezdeni valamit
2012. júl. 12. 19:44
 10/19 anonim ***** válasza:
milyen antibiotikumot? orvos írta vagy találtál otthon valamit?
2012. júl. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!