Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik furminátort vennétek meg?

Melyik furminátort vennétek meg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Rövidszőrű házicicának lenne...

Szerintetek ezek közül van olyan, ami eredeti? Csak mert a legtöbb helyen 7-8 ezer körül van, ezek viszont olcsóbbak.

Aki használ ilyet légyszi segítsen, mert én azt sem tudom, hogy néz ki az eredeti:)

Előre is köszi!



2012. júl. 9. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Legkisebb méretet, ennyi. :)
2012. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk itt is találtam olcsóbban...

[link]

2012. júl. 9. 22:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó a jó. Én inkább spóroltam rá, de a Fressnapfban vettem. Nem bízok az "olyan, mintha" termékben.
2012. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvileg a kefe kiképzése könnyen másolható. Érdemes közepes-kis méretet venni, hogy a hajlatokban is jól lehessen használni. (Egyéni véleményem, hogy csak hozzáértőnél működik. Se én, se a férjem egy darab szőrszálat nem tudunk ezzel eltávolítani.)
2012. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha rövid szőrű, akkor egyértelműen ez:

[link]

Ha meg hosszú, akkor nyilván a hosszú szőrűre valót.

Én is tőle vettem, hosszú szőrű kutyára, és tökéletes. Teljesen eredeti, és nagyon jó. Tényleg kiszedi az összes elhalt (csak az elhalt) szőrt. Eddig nekem semmilyen kefe nem vált be, csak ez. Kölcsön adtam próbára másnak is, és ők is ugyanezt mondták.

(Kedves Utolsó, szerintem Neked valami gagyi utánzatot sikerült venni, mert nekem nagyon bevált, és egyáltalán nem vagyok hozzáértő. Sajnos nekem is mondták, hogy csinálnak utánzatot belőle, ami semmire se való)

2012. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az expresszes az a gagyi hamisítvány, rengetegen elkezdték koppintani. a csavaros fejű a korábbi eredeti kiadás a legújabb pedig ez: [link] , azt hallottam, hogy 2013-tól vezeti be ezt a fressnapf is.
2012. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Úgy döntöttem, hogy ezt veszem meg: [link]


5-ös válaszoló, ez ugyanaz a hirdető, akit Te is javasoltál. Remélem beválik, a tesómék cicájának lesz:)

2012. júl. 10. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, én meg közben megrendeltem ezt:

[link]


Hát, nem tudom, milyen lesz, remélem nem hamisítvány...

2012. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a Fresiben 8 ezerért hamisítványt árultak volna. Nekünk nem jött be. A gömbvégű sima kefe jobban viszi a szőrt.
2012. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ott vettem, szerintem szuper. Kicsit erőteljesebben kell használni, mint a sima fésűt, erre gyorsan rájöttem. Nem kell félni, nem fogja megsérteni a bőrét. (kipróbáltam a férjem haján :)) )
2012. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!