Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A barátnőmnek lett egy kiscicá...

A barátnőmnek lett egy kiscicája és meg akarom lepni. Miket adjak ajándékba?

Figyelt kérdés
olyan 4-5 ezer forintig kb. már vettem két kölyökcica konzervet, meg egy pálcás játékot és két cicalabdát, van még valami jó ötletetek?

2012. júl. 10. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Kaparófa, az hasznos, ne a bútort kapják szét.

Vagy ha van annyi hely, és illik a környezetbe (ez kockázatos meglepi) akkor ilyen magas mászóka, amin sok szint van, mert egészségesebben fejlődnek mentálisan, ha fent időzhetnek a magasban. Meg a mászás miatt is jó. Csak lehet hogy drágább.

2012. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönön :) ez a mászóka jó ötlet nagyon, csak elég drágák. Szerinteted ha otthon csinálunk egyet, arra is felmegy ugyan úgy?
2012. júl. 10. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Macskákról szóló könyv, nyakörv, macskafekhely
2012. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ha otthon barkácsoltok egyet a macskának az is biztos tettszik majd :)

Egy szép nyakörv pedig sosem árt :)

2012. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Naná, hogy felmegy! Én is szeretek barkácsolni, még akkor is, ha nem kéne.:)

Nézz meg egy gyárit, és koppintsd le. Betekerheted a közepét spárgával, a "tálcákra" erősíthetsz ponyvát...

A lényeg, hogy stabilan álljon, és a macska biztonsággal tudjon mászni rajta, ne csúszkáljon.

2012. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, amit házilag meg lehet csinálni, azt én is jobban szeretem otthon :) nem csak spórolás, még jó móka is tud lenni :)
2012. júl. 10. 16:46
 7/8 A kérdező kommentje:
ja igen, és köszönöm mindenkinek, ha van még ötletetek, szívesen veszem :)
2012. júl. 10. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha még nincs cicaszállító doboza, akkor egy olyat feltétlenül érdemes venni. 4000-ért már lehet jót kapni. Ne a legkisebbet vedd meg, mert nem tudni, mekkorára nő meg a cica.
2012. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!