Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennek a macskának mi a baja?

Ennek a macskának mi a baja?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre hogy le van törve, és folyik a szájából igen sűrű,sárgás váladékféleség.Beoltva soha nem volt semmivel... Falu szélén lakunk.Esetleg megveszett?

Tavasszal lehetett látni hogy sokat verekedett és azóta nagyon lefogyott. Vagy valami ragasztós egeret ehetett volna?

Kép a cicáról: [link]



2012. júl. 10. 17:08
 1/10 anonim válasza:
Vidd el állatorvoshoz!Ragasztós egeret ehetett de attól nem lesz ilyen szerintem... :P
2012. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A veszettségnek van mindenféle más tünete is, nem mondom, hogy nem fordulhat elő, de Magyarországon nagyon ritka, meg gyorsan is elviszi.


Bármi baja lehet. Az is lehet, hogy csak valami nagyon könnyen kezelhető baja van, ami egy-két injekcióval megoldható, de ezen mi itt nem tudunk segíteni. El kell vinni az állatorvoshoz, biztos borzalmasan szenved...

2012. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vicuska87 ***** válasza:

Szegény cicus!


Ha tegnap észrevetted, ma már ugazán elvihetted volna állatorvoshoz, vagy elfogpusztulni!

2012. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hónapok óta fogy a cica, és te ennyi idő alatt nem vitted orvoshoz? Hm. :(


A leírásodból még állatorvos sem tudja megmondani, mi a baja, vidd el, vizsgáltasd meg. Ha szerencséd van, akkor nem leukózist vagy macska-AIDS-et szedett össze.

2012. júl. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hali :D

A macskát elvittem állatorvoshoz! Adott neki 2 injekciót, és másnap jobban lett! Nem csurog az a sűrű nyál a szájából.

Azt mondta a doki hogy ragacsos egeret evet!

köszönöm a segítségeteket!

2012. júl. 12. 18:35
 6/10 Vicuska87 ***** válasza:

Örülök, hogy jobban van!

Gyógyulást!

2012. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Huh, ez jó hír, rosszabb is lehetett volna.


Nem oltattad be? Ha tavasz óta sokat fogyott, akkor az nem simán csak egy ragasztós egér miatt lehetett.

2012. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es , tavasz óta azért fogyott le, mert 1. elveszítik a téli zsírréteget, 2 minden szart megesznek és férgesek lesznek


Ezeken nem az oltás segít. Ami ellen oltják egy sem olyan betegség, hogy hónapok alatt fogyást okoz...

2012. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as:


Ezt én is tudom. Az oltás a betegségek elkerülésére való, és nem árt, ha sokat verekszik a macska. A lassú fogyás is lehet betegség eredménye, bár nem olyané, ami ellen az oltás véd. Lehet pl. macska-AIDS, ami ellen nincs jó oltás, csak kísérleti, vagy kezdődő pajzsmirigy-túlműködés.

2012. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
FIV ellen Európában SEMMILYEN oltás nincs. Amerikában van, nem kísérleti, csak nem ajánlott.
2014. nov. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!