Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom, hogy a cicám...

Honnan tudom, hogy a cicám vajúdik? Teheti e ezt csendben, vagy hangosan nyávog?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször csendben van, keresi a helyét, próbál bebújni pl. a szekrény aljába, vagy más védett helyet találni. Érzed a keményedéseket a pociján, általában hálás ilyenkor a simogatásért, bár van olyan cica, aki egyedül szereti intézni a dolgot.
2008. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
már bocsi de ez nem egészen így van ahogy írtad. sose csendben van a macska ha vajúdik már. midnig hangosan nyávog és kicsit ideges.hidd el tudom. már nem egy cicának segítettem leelleni
2008. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicáim mindig teljesen csendben ellettek, bizonyára ez is alkati kérdés, meg attól is függhet, mennyire nagyok a kölykök.

Szülés előtti órákban egyfolytában kereste a helyét, hízelgett mindenkinek, a többi macskának és a kutyának is dörgölőzött, szagoltatta magát, gondolom biztosítani akarta, hogy később elfogadják a kölykeit. Ami egyébként remekül sikerült is neki. :)

2008. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én cicám is halkan szokta ezt "elvégezni". Bocsi hogy így fogalmaztam de nem tudtam, erre más szót.
2009. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!