Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja? Miért ilyen...

Mi lehet a baja? Miért ilyen sovány?

Figyelt kérdés
Van egy egy éves macskám, aki elég rossz helyről származik. Egész kicsi korában nagyon férges volt, bolhák lepték el, de azóta megszabadult az élősködőktől. Életvidám, kedves cica, de rettentően sovány...A férgek lesoványíthatnák, de rendszeresen féregtelenítem és kap bőven enni. Miért lehet ilyen gebe? Talán ez a kölyökkori férgesség utóhatása, mert akkor a férgek miatt lemaradt az azonos korú társaitól?
2012. júl. 11. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A szomszédban is van két cica, (falun) azok nagyon visszamaradtak a fejlődésben, mert soha nem féregtelenítették őket. Már vagy 1 évesek, de mégis pár hónaposnak néznek ki, mint a kölyökmacskák. A végén apukám vett a gazdájuknak féreghajtót, hogy adja már be, mert akkoriban csont és bőr lett mindkettő és nagyon hasmenésük volt. Most már jobban néznek ki, csak kistestűek maradtak. Szóval lehet hogy ez a baj, de biztosat állatorvos tudna mondani.
2012. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előre szeretném tisztázni, hogy nem vagyok állat orvos... és mivel falun lakunk ezért a macskáink nem nagyon látnak állat orvost se...és semmi orvosságot se...

Szerintem ez nem féreg...mivel volt már elég sok cicám... és amikor hirtelen elkezdenek nőni ilyen egy éves koruk körül akkor biz az enyémek mindig lesoványodnak...pár hónapig olyanok és utána ahogy megállnak a növésben vissza hiznak... vagyis normális kinézetük lesz... Lehet, hogy hülyeség de én ezt figyeltem meg...

2012. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!