Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a törött lábú...

Mit csináljak a törött lábú cicámmal?

Figyelt kérdés
Tegnap este az utcán megtámadta a macskámat egy kutya, mire kiértem már elkapta és csípő tájékán harapta meg, vérezni nem vérzett, de nagyon nyávogott és azóta csak huzza a jobb hátsó lábát nem tud ráálni. A doki nem csinált vele semmit csak valami injekciót adott neki azt mondta nem tud mást csinálni vele. Nem akar enni, egy fecskendővel itatom. Ma már annyira nem nyávog. Az lenne a kérdésem hogy mit csináljak vele? Hagyjam így vagy vigyem el egy állatkorházba?

2012. júl. 13. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal vidd el egy másik orvoshoz.
2012. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állatkórház. Nem lesz olcsó, olyan 20.000,- körül, de rendbeteszik, megröntgenezik. Remélem rendbe jön szegényke.
2012. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam vele másnál, úgy néz ki nincs törése, gerince sem sérűlt mert a másik lába mozog és azt használja is. A doki szerint valószínűleg valami ideg sértűlt ami remélhetőleg pár nap múlva javúlni fog. Kapott fájdalomcsillapítót, antibiotikumot, meg még valami injekciót, de mást egyenlőre nem tudnak vele csinálni. :(
2012. júl. 13. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az első orvos is jól kezelte a cicát, de az igencsak furcsa, hogy semmit nem mondott neked, mi a baja. Nekem nem rokonszenves ez a hozzáállás.
2012. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!