Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudunk csinálni?

Mit tudunk csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy szomszédunk. Két macskája van és az egyik nagyon beteg. Nagyon sokat nyávog a fájdalomtól. Az egész nyakát véres seb borítja. Szőrnyen néz ki szegény. Szerintünk az a baja, hogy rühes. A gazdája egy kicsit bolond, nem tesz semmit. Valószinűleg pénze sincs állatorvosra. Biztos, hogy nem viszi el. Pedig ezt szerintem sűrgősen kezelni kéne. Nekünk is van egy macskánk és egyrészt félünk, hogy elkapja, mástrészt pedig biztos, hogy nem él sokáig így szegény... Fel lehet hívni valami állatmentő szerűséget, rendőrséget vagy bármit? Mi már próbáltunk, de lehetetlen beszélni a gazdájával. Szükségünk lenne pár ötletre!
2009. júl. 12. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképen kéne szólni vkinek hiszen ez állatkínzás. Ez ellen pedig a rendőrsét tud tenni.
2009. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A rendőrségen gondolkodtam, de nem vagyok benne biztos, hogy foglalkoznának ezzel.
2009. júl. 12. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem foglalkoznak. állatkínzással na ne viccelj. ez elég komoly. (első válaszoló)
2009. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és a rendőrség mit csinál a macskával? Nem hiszem, hogy ők kifizetnék az állatorvost :S
2009. júl. 12. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a rendőrség mellé bekéne szervezni egy állatmentő menhelyet vagy pedig csak egy magán állatmentőt. Lehet, hogy valamelyik gondoskodna műtétről vagy gyógyulásról. Ha pedig hely nem biztosított de a cicának már csak gyógyulnia kell lehet nálatok, aztán pedig lehet próbálkozni örökbe adással is akár :)
2009. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálunk biztos hogy nem lehet, mert a szüleim nem engedénk, és van egy macskánk.
2009. júl. 12. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp állatmenhely! A rendőrség le sem fogja tojni...

Szegény cicus. :(

2009. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!