Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne antiszociális macskám mellé egy kiskutya?

Figyelt kérdés
Van egy antiszociális lakásban tartott 8 éves lány cicám. A szüleimet és engem imád, de az idegeneket ki nem állhatja, ideges lesz, de különösebb gond még nincs vele ilyenkor, viszont a gyerekekre morog és ha közel mennek akár támad is. Más macskákkal sem jön ki (kivéve 1-2 kandúrt), de úgy gondolom, hogy napközben eléggé unatkozik. Arra gondoltam, hogy szeretnék egy kis szobakutyát is. Szerintetek hozzászokna/ el bírná viselni vagy a kutya esetleg szórakoztatná őt? Van valaki hasonló cipőben?
2012. júl. 13. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy szobacicám! (Még csak 4 hónapos)1 hétig itt volt bnőm szobakutyusa (8 hetes)! A cica nagyon támadta a földhöz vagdosta szó szerint. Kergette nem hagyta békén 1 hét alatt sem szokta meg. Másik cicákkal sem jön ki! Tehát nálunk maradt egyedüli cicának!
2012. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 éves, néha minket is támad, az idegeneket ki nem állhatja. Menhelyről jönnek ideiglenes kutyák, az elején még elbújt, morgott, fújt, aztán megszokta. 2 hónapja van saját kutyánk is, ügyet sem vetnek egymásra. A viselkedése ettől függetlenül ugyanolyan. A macska nem a kutyától tanul meg viselkedni, hanem fajtársától, a macskától. Menhelyen az antiszoci macska össze van rakva a szociális macskákkal, és ő is az lesz. Idő kérdése.
2012. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) akkor lehet, hogy megpróbáljuk és meglátjuk, hogy mi lesz. :)
2012. júl. 13. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!