Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fontos! Lehetséges hogy anya...

Fontos! Lehetséges hogy anya macskám a szilikonos alomból megette a kicsik székletét, arra pedig rá lehetett ragadva az alom darabok. Lehet az alom daraboktól baja?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban lehetett hogy megette a kakikat. Mivel nem találtam reggel egyet sem, de lehet nem is kakáltak.

Az állatorvosom is nyaralni van, nem tudtam utolérni írtam neki facen is de nem válaszolt. Messze van tőlünk egy állat klinika de ha nagyon muszáj valahogy beviszem.

volt már valakinek hasonló esete, mire figyeljek, milyen tünetek jelentkezhetnek ha baj van?

Reggel hányt kétszer, nem volt véres csak egy kis nyálka jött ki. azóta pedig ugyan olyan mint amilyen szokott lenni játszik, eszik.


2012. júl. 13. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja tőle, másnapra kijön belőle a másik oldalon.
2012. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan macskaalmod van, amelyik színváltozással jelzi, mennyire telítődött folyadékkal (frissen kék, nedvesedve egyre inkább piszkos rózsaszín), akkor abból gond lehet, mert kobalt-klorid van benne, ami mérgező. Azt persze nem tudom, mennyit kell ennie belőle a cicának, hogy veszélyes legyen.
2012. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hála az égnek nem olyan. KingStar márkájú.
2012. júl. 13. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Láttad előtte, hogy megenné a picik kakiját? Ettől szerintem nem kell tartanod, elég valószínűtlen, hogy megette. A kutyák szokták megenni a cicakakit, de a cicák nem.
2012. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerosom kutyaja a lufit eszi meg, majd kakilja ki. Bar nem egeszseges, szerintem nem lesz tole baja. Az alom zacsijan nincs valami ilyen helyzetekre?
2012. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát egy anya macskának az dolga hogy "megeszi" a kakit és pisit is. De most már 4 hetesek és elkezdtük őket alomra szoktatni. Kaka is van mindig az alomban, csak akkor pont nem volt és furcsáltam. Sajnos még nem volt széklete az anya macskának, igaz 2-3 naponta szokta végezni a nagy dolgát.

Abban bízom még hogy azért nem volt kaki az alomtálban mert nem az alomból ette meg hanem közvetlenül a kicsik nyalogatásával.

Azért izgulok mert ez a szilikonos alom olyan hogy összeragad a nedvességtől és majd csak utánahullik szét ha ki szárad. Amikor szettem ki piszkot akkor láttam hogy nem egy két darab van ráragadva hanem legalább 10.

Remélem nem lesz bélelzáródása.

2012. júl. 14. 20:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi sincs írva csak hogy természetes anyagból van legalább nem mérgező. De ettől az összetapadástól félek inkább.
2012. júl. 14. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha 3 nap múlva sem kakil az anya vagy fáradtabb, nyávog, nem eszik akkor kell doki.
2012. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Minden rendben van egyébként, csak elfelejtettem írni.

Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 19. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!