Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy vad kiscica megharapott...

Ha egy vad kiscica megharapott, lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés
Meg akartam etetni és megharapta a bal hüvelykujjam.. Kb. 20 perccel később bő vízzel, szappannal fertőtlenítettem és tettem rá egy sebtapaszt. Csak az apró fognyoma látszik az ujjamon, nincs begyulladva, bajom sincs, de mégiscsak egy kóbor kiscicáról van szó, amelyik eddig oltást tuti nem kapott.. Elkaphatok vmilyen fertőzést vagy nem kell komolyan venni?

2012. júl. 13. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetanusz.
2012. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lefertőtlenítetted a sebet, szerintem nem lesz vele gond. Ha viszont holnapra megdagad az ujjad és lüktet, mutasd meg orvosnak!
2012. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom.. sztem ha holnap semmi bajom sem lesz, akkor az orvos kinevetne, ha megmutatnám neki ezt a tűszúrásnyi apró fognyomot.. tetanuszért szaladni azért túlzás egy kiscica harapása miatt, pláne, ha semmi bajom sincs.. de most aztán parázhatok éjjel, hogy holnap hogy fog kinézni, begyullad e vagy sem... eh, ez a hála, ha jószívű akar lenni az ember.. :(
2012. júl. 13. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a kismacska nem volt betegnek kinezo, csapzott, akkor nem lesz baj. Rakj ra betadint, de nem kell nagy felhajtas! A macskamentok naponta kapnak karmolasokat. Nekem kinti cicaim vannak es sokszor jatszanak a kezemmel, harapdalnak. Semmi bajom sincs toluk
2012. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!