Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Teljesen rendbe jöhet? Szerint...

Teljesen rendbe jöhet? Szerintetek újra elfogadja majd az anyukáját?

Figyelt kérdés

Ma nagy baj történt.

Valamiért az apukájától megijedt ma délután, a kislány cicánk. Az apa csak mögötte állt, nem történt semmi. Nem értjük mi történhetett, eddig ilyet nem csináltak. 3 hónapos a kislány, holnap vitték volna el, a kis zsiványt. :(

A kiscica éppen játszott, amikor az apukája meglepte, de gondolom nem vette észre, hogy mögötte van, mert hangosan elkezdett sikítva morogni, és fújni.

Az apa megijedt, és szaladt volna el, de az anya megtámadta. Ezután jött amit sohasem felejtünk el. A kiscica elkezdett üvölteni, olyan hangosan, és túlvilágian, hogy mi is elkezdtünk remegni, és sírni.

A kicsi cica, nekiugrott az anyukájának, az pedig viszont akarta verni őt. Rettenetesen jó anya, még mindig szoptat, és sokat játszanak, de most valami megváltozott. A kiscica üvöltött az anyukájára, az pedig viszont morgott, és ütötte volna, de érdekes módon azt is láttam az anyán, hogy nagyon aggódik. Ezután megláttuk, hogy miért is viselkedik így. Fájdalmai voltak. Miközben írom, még mindig potyognak a könnyeim. Sohasem láttam még ilyet, és nem értettem, miért pont vele történt?!

Amikor a kiscica megijedt az apjától még nem volt semmi gond, de amikor a mamája neki ugrott, annyira megijedt, hogy beakadt a kicsi lába a szövetbe amin kaparta a kezét, és valahogy teljesen kicsavarodott. A kiscica csak üvöltött, és üvöltött, én pedig szaladtam az orvosért. Nem tudtam mit tegyek, hogy segítsek neki, hogy ne fájjon. Csak azt tudtam, és az járt a fejemben, hogy minél előbb orvoshoz kell vinem, és majd ő segíteni fog!

Az orvos megvizsgálta, és azt mondta 3 nap múlva kiderül, hogy mi lesz vele a jövőben. Szerinte biztató, hogy mozog, és eszik, és szerinte nem lesz baj. Én viszont rettegek, mert csak kúszik. :(

Az és érdekes, hogy a hátsó lába csavarodott ki, nem értem, az hogyan sikerülhetett. Hogyan akadhatott be oda a hátsó lába? Talán amikor fújt, és ugrált?

Nagyon ügyes cica, bár rám is morgott, egy idő után engedte, hogy simogassam. Most már teljesen nyugodt. Eszik is, de a lábát nem használj. :( Reméljük, minden rendben lesz, és igaza lesz az orvosnak.

Szeretném, ha a mamája vele lehetne, de a kiscica amint meglátja, elkezd morogni, és üvölteni. Nagyon rossz látni, mert a mamája nagyon aggódik, de nem tudja mire vélni, miért üvölt, és karmol felé a kicsinye. Annyira szeretném, ha most is együtt lehetnének.

A mamáját és a papáját, és elkülönítettük. A mamája sír, és szeretne a kicsihez menni. A kiscica most nyugodt, és eszik is, de a lábát még mindig nem akarja használni, illetve nagyon fáj neki.

Az apa tojik az egészre, mintha meg sem történt volna.

Az orvos kérte, hogy minden nap hívjam fel, akár jó, akár rossz változás van.

Azt gondoltam tesz majd valamit a lábával, de nem.


Csak reménykedem, hogy mivel nagyon életerős, és gömbölyded kiscica, hamar megfog meggyógyul.

Szerintetek a mamáját közel fogja még engedni magához? A mamája annyira várja, és hívogatja. : (

Szerintetek meggyógyulhat majd teljesen, a pici lába? Sohasem láttam még ilyet, annyira félek/félünk. Nagyon szeretjük a kis rosszcsontot. Bárcsak visszatudnám pörgetni az időt.


2012. júl. 13. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyet még én sem láttam! De ha eszik minden rendben van! A lábára később lehet, hogy rá tud állni..attól függ, hogy eltörött neki ( bár ezt kétlem ) vagy csak meghúzodott.
2012. júl. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Gratulálok, nagyon ügyesen jártál el az adott helyzetben.


Reméljük rendbe jön a cica, és minden oké lesz!


Mégegyszer örülök, hogy vannak ilyen felelőséégteljes gazdik is.

2012. júl. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy az anyukájától el kellene különíteni, nem akart neki egyik cica sem ártani. Amikor a kicsi megijedt, a rémületét látva a másik cicák is bepánikoltak. A kutyák közül is ha egy elkezd ugatni, ugat a többi is, attól függetlenül, hogy ők nem láttak, hallottak semmit.

Ha jól értem a kiscica egyik lábát sem használja. Ez lehet gerinc sérülés is. Nem kell pánikba esni, csak arra figyelj, hogy pisil-e. Ha nem, akkor neked kell segíteni ebben. Már gyógyult fel műtét nélkül gerinc sérült cicám, és ő még nagyon fiatal, nagyobb esélye van a gyógyulásra. Majd írd meg, hogy mi lett vele.

2012. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek,bármit megtennék, hogy meggyógyuljon.

Ma reggel, ismét megpróbáltuk összeengedni, a mamát picinyével.

Aggódóan odarohant az anya, a pici viszont egyből fújni, majd üvölteni kezdett, és összepisilte magát. A mama nem tudta mire vélni, hátrálni kezdett, majd ő is felvett egy támadó pózt.

A mamát megint elkülönítettük a picitől, egyszerűen üvölt, sikít tőle, túlvilági hangon. Most másodszor pisilte magát össze, miközben a mamát közel engedtük.

Miután elvisszük a mamát, még 10 percig fúj, és hangosan kiabálva morog a pici.

Nem tudom egyáltalán próbálkozzunk-e még? Sohasem láttam még ilyet, rettenetesen aggódom a piciért, de a mamáért is!

A kiscica kúszva közlekedik még mindig. Próbálja kímélni a hátsó lábát, mindig úgy helyezkedik ülésnél is, hogy ne nyomja meg semmi.

2012. júl. 14. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jol tetted, hogy hivtad az orvost! Remeljuk rendbe jon. Szerintem ne eroltesd az anyukaval valo talalkozast, hiszen mar tud enni magatol es elvalaszthato. Epuljon fel, utana uj helyre kerul. Par nap mulva megprobalhatod, ha nagyon szeretned, de meg friss lenne.
2012. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!