Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert hullik ennyire a macskam...

Miert hullik ennyire a macskam szore?

Figyelt kérdés

Szoktam fesulni de megis szerintem az atlagnal jobban hullik a szore.

nemtudtok valami vitamint vagy esetleg sampont amitol atlagos lesz a hullajtas?



2012. júl. 14. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajtájú?Rövid vagy hosszú szőrű?Ha hosszú szőrű,megoldás lehet a macskakozmetika,ahol lenyírják a szőrét!
2012. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félig sziámi és padlási és nagyon hallig a szőré:))
2012. júl. 14. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Áldozz egy Furminator fésűre. Mióta azzal fésülöm az enyémeket, alig van szőr a lakásban. Bár azt vettem észre, hogy mióta kánikula van, több szőr kijön belőlük, vsz. a szervezetük védekezik ezzel.
2012. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ferges, nincs benne eloskodo es nincs mas tunete, akkor ez teljesen normalis es macskafuggo. A nagyobb bundaju cicak nagyon hullajtjak a szoruket. Nalunk is az egyik alig hullajtja, mig a masik 10 kilo szort termel. Hasznalj cicafesut!
2012. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!

Ás még egy kérdés a cicám márt féltékeny??? mert mindig be támad harap karmol meg ilyennek és már nagyon félek tőle mert nem merek vele egyedül lenni mert mindig meg harap????

2012. júl. 14. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:
ha támad akkor nem féltékeny valószínűleg, hanem vad. kiskorában meg kell szelidíteni, különben ilyen marad.
2012. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!