Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap kaptam macskát. Milyen...

Tegnap kaptam macskát. Milyen élőlény lappang benne?

Figyelt kérdés

Mászik a macskában néhány ilyen kis dög és ha kiszedem belőle nagy nehezen akkor visszaugrik. Ez bolha lehet?


Ja, és mivel tudnám belőle kiirtani? fürdetni gondolom nem szabad.


2012. júl. 14. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, szabad fürdetni bolhairtó samponnal. Nemhiába gyártanak cicáknak is.
2012. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezek a dögök emberre is átterjedhetnek? :O
2012. júl. 14. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Allatorvos miert nem latta? O adna ra oltast, ami megelozi a macskanathat es egyeb betegsegeket.

Ha orvos nem megoldhato, vegyel frontlinet, bolhaport. A feregtelenites is nagyon fontos rad es csaladodra nezve is! Azt is allatpatikaban szerezhetsz be! Ezek a macskatartas alapjai. Furdetni is lehet a macskat, de csak macskasamponnal es nem embernek valo szagos cuccokkal! Bar ez edeskeveset segit a bolhak ellen.

Embernek valo gyogyszerek mergek a macskaknak! Ezeket sose add neki!

2012. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért nem látta mert tegnap kaptam így lehetőség sem volt őt elvinni.
2012. júl. 14. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen azok az ugráló kis dögök bolhák xD

Macska samponnal fürdesd meg! A sampont jól dörzsöld bele!!! hagyd minimum 5-10 percig a cicán és utána jöhet a "zuhany" Végülis én a zuhanyzás szó alatt nem a rendes zuhanyra gondoltam hanem egy kisebb tálba teszel meleg vizet és azzal öblited le! Büdös lesz a sampon de ki kell bírnod! Az emberre rá megy a bolha de nem marad eg benned csak összecsipked viszont a szőnyegbe meg minden más egyéb iylen helyen megmaradnak! tehát minél előbb FÜRDESD MEG!

2012. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. júl. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!