Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak?

Mi lehet a baja a cicámnak?

Figyelt kérdés
Tegnap nem jött haza. Ma észrevettem hogy egész nap fekszik, és le van gyengülve. Nem nagyon eszik, iszik. Tud járni, meg néha nyújtózkodik, de lassan, és a fejét állandóan lefele tartja, ha ül akkor is a földön van a feje, mintha nem tudná sokáig tartani. Kullancsot nem találtam benne, csak kisebb sebek vannak a lábán. Pár napja be lett kenve a nyaka bolhaírtóval, amit elvileg csak kutyáknak szabadna, lehet hogy attól van...de abból nagyon keveset kapott és utána nem volt baja. Légyszi írjatok!

2012. júl. 14. 23:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és amikor nyávog, nincs hangja.
2012. júl. 14. 23:23
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megevett valamit amitől rosszul van. Attól függ, megy e a hasa vagy hány e netán?

Az én cicám betegen elment itthonról és nem jött haza többé. Meghalt valahol. :( Ne engedd el semmiképp ki a házból amíg baja van! Vidd orvoshoz ha kicsit sem javul az este alatt.

Ha nem külső sérülés, akkor belsőszervire gyanakodnék. Nehogy mérgezés legyen. A kutyáim úgy haltak meg. Ha gyenge és csalinkázva megy, az baj.

Remélem meggyógyul a cicád!

2012. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ment a hasa, de nem tudom mikor csak következtetni tudok rá, mert látszódott a farkánál. Hányni sem láttam. Mérgezésre én is gondoltam, de nem habzik a szája, meg nem is nyáladzik, és amikor adtam neki szalámit akkor nyalogatta de nem ette meg. Belsőszervi az lehet, de viszont hagyja hogy simogassam, és szerintem nem fáj semmije.

Igen délután csalinkázva ment, meg támasztani kellett néha hogy ne essen el, de most viszont lehet hogy jobban van, mert magától föl szokott állni. Csak tényleg az a leggyanúsabb nekem hogy a FEJÉT ÁLLANDÓAN LEFELE TARTJA.

Köszi azért, én is remélem hogy meggyógyul.

2012. júl. 14. 23:46
 4/6 anonim válasza:
agyá neki tejet, az méregölö hatású.
2012. júl. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha van pénzed akkor persze sürgősen állatorvos.

De megfog gyógyulni a macskák nagyon sokat kibírnak.

Enyém hasonló helyzetben volt csak annyi a külömbség hogy apa véletlen rátaposott mikor még pici volt teljesen félre ment,hangja nem volt,levegőt alig kapott, enni nem akart.


És hogy mit csináltam vele..?

Tejbe mártogattam az ujjam és úgy etettem,inhalátort. bekapcsoltam neki és az orrához-szájához tettem..

Ha a lábán sebek vannak ne aggódj! Nem lesz vele semmi.De ha vérzik vérzéscsillapító púdert rakhaszt rá.

2012. júl. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vicuska87 ***** válasza:
Talán vidd el állatorvoshoz!
2012. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!