Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiskorúként, hogy vegyek ki...

Kiskorúként, hogy vegyek ki állatot menhelyből?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék 2 kiscicát kivenni a közeli menhelyből,de az a gond,hogy kiskorúként nem tehetem meg. Apukám sajnos dolgozik,anyukám pedig nem tud eljönni velem,mert nagyon megviseli a menhely. Mindenképp menhelyes cicát szeretnék. 16l
2012. júl. 16. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig csak szülövel tudsz elmenni vagy ha esetleg olyan a menhely és viszel papirt, hogy igenis szüleid megengedik írnak telefonszámot, hogy meg is kérdezhetik akkor talán úgy! Vagy nagy szülökkel esetleg!
2012. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Testvér, nagyszülő... Apukád csak kap szabadságot, szabadnapot, nem? Először válaszd ki a 2 cicát, már mehetsz menhelyre szülői felügyelet nélkül is. Beszéld meg otthon, aztán ha ráér valaki aki nagykorú (nem feltétlenül kell veletek laknia), akkor pedig örökbe fogadjátok.
2012. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
apukád egész évben minden nap dolgozik??? fél órára csak elengedik
2012. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elnézést,lehagytam,hogy nem az országban dolgozik! 2 hetente jön haza hétvégére,akkor meg sajnos nincs nyitva a menhely.
2012. júl. 16. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy az anyukád nem szeretne cicát tartani.
2012. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De,szeretne Ő is! Nem rég pusztult el a cicánk,és ez okból szeretnénk.Van egy menhelyes kutyánk,őt anyukám hozta,azóta nem jár menhelyre,mert napokig magába zuhant,sajnálta az állatokat. Felhívta már a menhelyet,akkor mondták,hogy egyedül nem vehetem ki a cicákat.
2012. júl. 16. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:

ha nagyon akarna ő is macskát akkor ilyen hülyeség miatt elmenne veled és nem pedig az járna a fejében, hogy szegény állatok hanem az hogy egyet vagy esetleg kettő cicát megtud menteni........



amúgy mért sajnálja? olyan menhely ahol eleltatják az állatokat vagy mi?

2012. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj de jártál te már menhelyen?

Én már amiket képen látok már akkor magamba zuhanok, hogy ember tette ezt egy állattal! Anyukám nem szereti az állatokat de mikor elmentünk kutyát kihozni a menhelyről elsírta magát! Azért mert: Jó helyen vannak és vannak olyan emberek akik segítenek az állatokon! Másrészt meg azért mert tényleg elszomorító volt..épp akkor hoztak be egy KÖLYÖK KUTYÁT lehetett vagy 12-13 hetes..A nyakába a kötél már félig bele nött nyüszögött..Persze, hogy az ember sajnálja az állatokat!-.-

2012. júl. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó teljesen igazad van.Én is láttam már ilyet. Anyukám pedig pont a a fajta,aki nagyon szereti az állatokat és már az megviseli ha a utcán lát egyet kóborolni.Maga az,hogy ezeknek az állatoknak nincs egy szerető gazdája...Meg persze a sérülések rajtuk vagy csak a szomorú tekintetük. Megrázó tényleg.Engem is megvisel,de tudok egy határt szabni szerencsére,ezért is mennék el a cicákért én. Amúgy meg,ez csak egy feltett kérdés,ha úgy lenne ahogy állítja a két kedves válaszoló,hogy anyukám nem akar cicát,akkor miért ne írnám le?! Talán van annyi eszem,hogy akkor leírom azt is,hogy "a szüleim nem akarnak,ezért szeretnék én". De szerencsére ilyen gond nincs.
2012. júl. 17. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!